Time Left:
--
(or more)| Listing #: | 6234468 |
|---|---|
| Bid Count | 11 (Bid History) |
| Bid Increment | $1.00 |
| Opened | May 22, 2026 |
| Closes | May 29, 2026 |
Scroll for more details
| Status | Date | Quantity | Bid |
|---|---|---|---|
| Losing Bid | May 25, 2026 06:37:28 AM EDT | 1 | $50.00 |
| Losing Bid | May 25, 2026 06:37:18 AM EDT | 1 | $45.00 |
| Losing Bid | May 25, 2026 06:37:13 AM EDT | 1 | $44.00 |
| Losing Bid | May 23, 2026 12:09:22 AM EDT | 1 | $43.00 |
| Losing Bid | May 22, 2026 09:47:01 PM EDT | 1 | $42.00 |
| Losing Bid | May 22, 2026 03:51:21 PM EDT | 1 | $41.00 |
| Losing Bid | May 22, 2026 12:27:34 PM EDT | 1 | $40.00 |
| Losing Bid | May 22, 2026 12:27:21 PM EDT | 1 | $30.00 |
| Losing Bid | May 22, 2026 03:57:22 AM EDT | 1 | $3.00 |
| Losing Bid | May 22, 2026 03:57:08 AM EDT | 1 | $2.00 |
| Losing Bid | May 22, 2026 03:56:56 AM EDT | 1 | $1.00 |
7mm Sleeping Beauty Turquoise And 0.01ctw White Diamond 10k Yellow Gold Children's Heart Earrings
| Product Type | Earrings |
|---|---|
| Dimensions | 0.36in L x 0.27in W |
| Country of Origin | Hong Kong |
| Earring Type | Stud |
|---|---|
| Metal Weight | 0.96 |
| Theme | Symbol |
|---|
| Gemstone Color | Blue |
|---|---|
| Gemstone Classification | Natural |
| Gemstone CTW | 0.01 |
| Gemstone Dimensions | 7.00mm L x 7.00mm W |
| Gemstone Enhancement | Stabilized |
| Gemstone Full Name | Turquoise |
| Material Composition | Natural |
| Origin Country | United States of America |
| Gemstone Shape | Heart |
| Gemstone Color | White |
|---|---|
| Gemstone Classification | Mined |
| Gemstone CTW | 0.01 |
| Gemstone Dimensions | 1.20mm L x 1.20mm W |
| Gemstone Enhancement | No Treatment |
| Gemstone Full Name | Diamond |
| Material Composition | Mined |
| Origin Country | United States of America |
| Gemstone Shape | Round |
$162.00
$24.00
$156.00
$2.00