Time Left:
--
(or more)| Listing #: | 6208646 |
|---|---|
| Bid Count | 13 (Bid History) |
| Bid Increment | $4.00 |
| Opened | May 18, 2026 |
| Closes | May 21, 2026 |
Scroll for more details
| Status | Date | Bid |
|---|---|---|
| Winning Bid | May 19, 2026 07:52:51 PM EDT | $137.00 |
| Losing Bid | May 19, 2026 06:14:21 PM EDT | $133.00 |
| Losing Bid | May 19, 2026 07:52:48 PM EDT | $129.00 |
| Losing Bid | May 19, 2026 06:13:30 PM EDT | $125.00 |
| Losing Bid | May 19, 2026 06:12:10 PM EDT | $121.00 |
| Losing Bid | May 19, 2026 06:22:24 AM EDT | $117.00 |
| Losing Bid | May 19, 2026 06:12:07 PM EDT | $117.00 |
| Losing Bid | May 19, 2026 06:12:04 PM EDT | $109.00 |
| Losing Bid | May 19, 2026 06:19:26 AM EDT | $105.00 |
| Losing Bid | May 18, 2026 06:19:36 AM EDT | $101.00 |
| Losing Bid | May 18, 2026 03:01:37 AM EDT | $99.00 |
| Losing Bid | May 18, 2026 06:19:02 AM EDT | $89.00 |
| Losing Bid | May 18, 2026 02:21:58 AM EDT | $73.00 |
Pre-Owned MOISSANITE FIRE® "2025 HOLIDAY RING" 6.64CTW DEW LIMITED EDITION PLATINEVE® RING - Size 9
| Product Type | Ring |
|---|---|
| Dimensions | 0.75in L x 0.50in W |
| Brand | Moissanite Fire |
| Metal Weight | 4.90 |
|---|---|
| Ring Type | Halo,Engagement |
| Ring Size | 9 |
|---|---|
| Brand | Moissanite Fire |
| Gemstone Color | Colorless |
|---|---|
| Gemstone Classification | Lab Created |
| Gemstone CTW | 4.18 |
| Gemstone Dimensions | 10.00mm L x 10.00mm W |
| Gemstone Enhancement | No Treatment |
| Gemstone Full Name | Moissanite |
| Material Composition | Lab Created |
| Gemstone Shape | Square Cushion |
| Gemstone Color | Colorless |
|---|---|
| Gemstone Classification | Lab Created |
| Gemstone CTW | 0.02 |
| Gemstone Dimensions | 1.25mm L x 1.25mm W |
| Gemstone Enhancement | No Treatment |
| Gemstone Full Name | Moissanite |
| Material Composition | Lab Created |
| Gemstone Shape | Round |
| Gemstone Color | Colorless |
|---|---|
| Gemstone Classification | Lab Created |
| Gemstone CTW | 1.6 |
| Gemstone Dimensions | 1.00mm L x 1.00mm W |
| Gemstone Enhancement | No Treatment |
| Gemstone Full Name | Moissanite |
| Material Composition | Lab Created |
| Gemstone Shape | Round |
$22.00
$68.00
$65.00
$181.00
$134.00