Time Left:
--
(or more)| Listing #: | 6208583 |
|---|---|
| Bid Count | 14 (Bid History) |
| Bid Increment | $2.00 |
| Opened | May 17, 2026 |
| Closes | May 20, 2026 |
Scroll for more details
| Status | Date | Bid |
|---|---|---|
| Winning Bid | May 19, 2026 05:25:53 PM EDT | $46.00 |
| Losing Bid | May 19, 2026 03:35:37 PM EDT | $44.00 |
| Losing Bid | May 19, 2026 03:30:00 PM EDT | $42.00 |
| Losing Bid | May 19, 2026 01:45:01 PM EDT | $40.00 |
| Losing Bid | May 19, 2026 01:26:16 PM EDT | $38.00 |
| Losing Bid | May 19, 2026 01:21:25 PM EDT | $36.00 |
| Losing Bid | May 19, 2026 08:23:27 AM EDT | $34.00 |
| Losing Bid | May 19, 2026 07:42:12 AM EDT | $32.00 |
| Losing Bid | May 19, 2026 02:29:50 AM EDT | $30.00 |
| Losing Bid | May 18, 2026 06:19:32 PM EDT | $28.00 |
| Losing Bid | May 18, 2026 04:08:27 PM EDT | $26.00 |
| Losing Bid | May 18, 2026 07:07:18 AM EDT | $24.00 |
| Losing Bid | May 18, 2026 12:32:52 AM EDT | $22.00 |
| Losing Bid | May 17, 2026 04:31:19 PM EDT | $20.00 |
Pre-Owned Moissanite Fire® 0.62ctw DEW Square Princess Cut and Round 14k Yellow Gold Over Silver Ban - Size 9
| Product Type | Ring |
|---|---|
| Dimensions | 0.75in L x 0.13in W |
| Brand | Moissanite Fire |
| Metal Weight | 1.40 |
|---|---|
| Ring Type | Band |
| Ring Size | 9 |
|---|---|
| Brand | Moissanite Fire |
| Gemstone Color | Colorless |
|---|---|
| Gemstone Classification | Lab Created |
| Gemstone CTW | 0.4 |
| Gemstone Dimensions | 2.50mm L x 2.50mm W |
| Gemstone Enhancement | No Treatment |
| Gemstone Full Name | Moissanite |
| Material Composition | Lab Created |
| Gemstone Shape | Square |
| Gemstone Color | Colorless |
|---|---|
| Gemstone Classification | Lab Created |
| Gemstone CTW | 0.12 |
| Gemstone Dimensions | 2.00mm L x 2.00mm W |
| Gemstone Enhancement | No Treatment |
| Gemstone Full Name | Moissanite |
| Material Composition | Lab Created |
| Gemstone Shape | Round |
$22.00
$68.00
$65.00
$181.00
$134.00