| Listing #: | 6208459 |
|---|---|
| Bid Count | 0 |
| Bid Increment | $2.00 |
| Opened | May 16, 2026 |
| Closes | May 19, 2026 |
No bids yet on this item.
Pre-Owned Bella Luce® 4.60ctw White Diamond Simulant Rhodium Over Sterling Silver Ring - Size 5
| Product Type | Ring |
|---|---|
| Dimensions | 0.79in L x 0.32in W |
| Brand | Bella Luce |
| Country of Origin | India |
| Metal Weight | 1.27 |
|---|---|
| Ring Type | Solitaire |
| Ring Size | 5 |
|---|---|
| Brand | Bella Luce |
| Gemstone Color | White |
|---|---|
| Gemstone Classification | Lab Created |
| Gemstone CTW | 3.95 |
| Gemstone Dimensions | 8.00mm L x 8.00mm W |
| Gemstone Enhancement | No Treatment |
| Gemstone Full Name | Cubic Zirconia |
| Material Composition | Lab Created |
| Gemstone Shape | Square Octagonal |
| Gemstone Color | White |
|---|---|
| Gemstone Classification | Lab Created |
| Gemstone CTW | 0.65 |
| Gemstone Dimensions | 2.30mm L x 2.30mm W |
| Gemstone Enhancement | No Treatment |
| Gemstone Full Name | Cubic Zirconia |
| Material Composition | Lab Created |
| Gemstone Shape | Round |
$22.00
$68.00
$65.00
$181.00
$134.00