Time Left:
--
(or more)| Listing #: | 6208601 |
|---|---|
| Bid Count | 3 (Bid History) |
| Bid Increment | $2.00 |
| Opened | May 17, 2026 |
| Closes | May 20, 2026 |
Scroll for more details
| Status | Date | Bid |
|---|---|---|
| Winning Bid | May 19, 2026 12:58:45 AM EDT | $16.00 |
| Losing Bid | May 17, 2026 06:29:11 PM EDT | $14.00 |
| Losing Bid | May 17, 2026 01:12:05 AM EDT | $12.00 |
Pre-Owned Bella Luce® 10.82ctw White Diamond Simulant Rhodium Over Brass Ring Set of 4 - Size 6
| Product Type | Ring |
|---|---|
| Dimensions | 0.88in L x 0.17in W |
| Brand | Bella Luce |
| Country of Origin | China |
| Ring Type | Band,Set |
|---|
| Ring Size | 6 |
|---|---|
| Brand | Bella Luce |
| Gemstone Color | White |
|---|---|
| Gemstone Classification | Lab Created |
| Gemstone CTW | 2.62 |
| Gemstone Dimensions | 3.00mm L x 1.50mm W |
| Gemstone Enhancement | No Treatment |
| Gemstone Full Name | Cubic Zirconia |
| Material Composition | Lab Created |
| Gemstone Shape | Baguette |
| Gemstone Color | White |
|---|---|
| Gemstone Classification | Lab Created |
| Gemstone CTW | 3.6 |
| Gemstone Dimensions | 3.00mm L x 3.00mm W |
| Gemstone Enhancement | No Treatment |
| Gemstone Full Name | Cubic Zirconia |
| Material Composition | Lab Created |
| Gemstone Shape | Round |
| Gemstone Color | White |
|---|---|
| Gemstone Classification | Lab Created |
| Gemstone CTW | 4.6 |
| Gemstone Dimensions | 3.00mm L x 3.00mm W |
| Gemstone Enhancement | No Treatment |
| Gemstone Full Name | Cubic Zirconia |
| Material Composition | Lab Created |
| Gemstone Shape | Square |
$22.00
$68.00
$65.00
$181.00
$134.00