Time Left:
--
(or more)| Listing #: | 6234532 |
|---|---|
| Bid Count | 1 (Bid History) |
| Bid Increment | $4.00 |
| Opened | May 25, 2026 |
| Closes | May 25, 2026 |
Scroll for more details
| Status | Date | Bid |
|---|---|---|
| Winning Bid | May 25, 2026 01:14:05 PM EDT | $76.00 |
Pre-Owned 6.56ct Oval London Blue Topaz With .11ctw White Prazana® Lab Grown Diamonds Rhodium Over S - Size 7
| Product Type | Ring |
|---|---|
| Dimensions | 0.55in L x 0.86in W |
| Metal Weight | 3.20 |
|---|---|
| Ring Type | Center Design |
| Ring Size | 7 |
|---|
| Gemstone Color | London Blue |
|---|---|
| Gemstone Classification | Natural |
| Gemstone CTW | 6.56 |
| Gemstone Dimensions | 14.00mm L x 10.00mm W |
| Gemstone Enhancement | Irradiated |
| Gemstone Full Name | Topaz |
| Material Composition | Natural |
| Origin Country | Brazil |
| Gemstone Shape | Oval |
| Gemstone Color | White |
|---|---|
| Gemstone Classification | Lab-Grown |
| Gemstone CTW | 0.11 |
| Gemstone Dimensions | 1.60mm L x 1.60mm W |
| Gemstone Enhancement | No Treatment |
| Gemstone Full Name | Diamond |
| Material Composition | Lab-Grown |
| Origin Country | Brazil |
| Gemstone Shape | Round |
$166.00
$116.00
$2,756.00
$9.00