| Listing #: | 6208235 |
|---|---|
| Bid Count | 7 (Bid History) |
| Bid Increment | $4.00 |
| Opened | May 15, 2026 |
| Closes | May 18, 2026 |
Scroll for more details
| Status | Date | Bid |
|---|---|---|
| Winning Bid | May 18, 2026 09:23:31 PM EDT | $85.00 |
| Losing Bid | May 18, 2026 09:21:04 PM EDT | $85.00 |
| Losing Bid | May 18, 2026 09:19:34 PM EDT | $81.00 |
| Losing Bid | May 18, 2026 12:19:03 AM EDT | $77.00 |
| Losing Bid | May 18, 2026 09:18:40 PM EDT | $77.00 |
| Losing Bid | May 18, 2026 09:18:12 PM EDT | $69.00 |
| Losing Bid | May 17, 2026 06:34:07 PM EDT | $65.00 |
Pre-Owned 3.30ct Strontium Titanate With 0.25ctw Prazana® Lab Grown Diamonds 18k Yellow Gold Over Si - Size 10
| Product Type | Ring |
|---|---|
| Dimensions | 0.57in L x 0.42in W |
| Country of Origin | Thailand |
| Metal Weight | 2.64 |
|---|---|
| Ring Type | Center Design |
| Ring Size | 10 |
|---|
| Gemstone Color | White |
|---|---|
| Gemstone Classification | Lab Created |
| Gemstone CTW | 3.3 |
| Gemstone Dimensions | 8.00mm L x 8.00mm W |
| Gemstone Enhancement | No Treatment |
| Gemstone Full Name | Strontium Titanate |
| Material Composition | Lab Created |
| Gemstone Shape | Square Octagonal |
| Gemstone Color | White |
|---|---|
| Gemstone Classification | Lab-Grown |
| Gemstone CTW | 0.25 |
| Gemstone Dimensions | 1.90mm L x 1.90mm W |
| Gemstone Enhancement | No Treatment |
| Gemstone Full Name | Diamond |
| Material Composition | Lab-Grown |
| Gemstone Shape | Round |
$31.99
$26.00
$36.00
$23.00
$133.00