| Listing #: | 6233855 |
|---|---|
| Bid Count | 11 (Bid History) |
| Bid Increment | $4.00 |
| Opened | May 27, 2026 |
| Closes | May 30, 2026 |
Scroll for more details
| Status | Date | Bid |
|---|---|---|
| Winning Bid | May 30, 2026 09:25:11 PM EDT | $103.51 |
| Losing Bid | May 30, 2026 09:21:46 PM EDT | $99.51 |
| Losing Bid | May 30, 2026 09:15:52 PM EDT | $95.51 |
| Losing Bid | May 30, 2026 09:21:20 PM EDT | $93.00 |
| Losing Bid | May 30, 2026 09:21:16 PM EDT | $85.00 |
| Losing Bid | May 30, 2026 09:21:12 PM EDT | $77.00 |
| Losing Bid | May 30, 2026 09:03:33 PM EDT | $69.00 |
| Losing Bid | May 30, 2026 08:35:02 PM EDT | $65.52 |
| Losing Bid | May 30, 2026 06:25:14 PM EDT | $61.00 |
| Losing Bid | May 30, 2026 06:24:00 PM EDT | $57.00 |
| Losing Bid | May 30, 2026 06:15:00 PM EDT | $53.00 |
Pre-Owned 1.10ct African Amethyst And 0.53ctw White Topaz 10k Yellow Gold Dangle Navel Ring
| Product Type | Navel Ring |
|---|---|
| Dimensions | 1.44in L x 0.32in W |
| Country of Origin | Viet Nam |
| Metal Weight | 0.65 |
|---|
| Gemstone Color | Purple |
|---|---|
| Gemstone Classification | Natural |
| Gemstone CTW | 1.23 |
| Gemstone Dimensions | 6.00mm L x 6.00mm W |
| Gemstone Enhancement | Heated |
| Gemstone Full Name | Amethyst |
| Material Composition | Natural |
| Origin Country | Zambia |
| Gemstone Shape | Square |
| Gemstone Color | White |
|---|---|
| Gemstone Classification | Natural |
| Gemstone CTW | 0.59 |
| Gemstone Dimensions | 6.00mm L x 6.00mm W |
| Gemstone Enhancement | Heated |
| Gemstone Full Name | Topaz |
| Material Composition | Natural |
| Origin Country | Brazil |
| Gemstone Shape | Round |
$17.00
$96.00
$171.00
$70.00