Time Left:
--
(or more)| Listing #: | 6208349 |
|---|---|
| Bid Count | 11 (Bid History) |
| Bid Increment | $2.00 |
| Opened | May 16, 2026 |
| Closes | May 19, 2026 |
Scroll for more details
| Status | Date | Bid |
|---|---|---|
| Winning Bid | May 18, 2026 11:28:04 PM EDT | $50.00 |
| Losing Bid | May 18, 2026 09:05:15 PM EDT | $48.00 |
| Losing Bid | May 18, 2026 08:17:38 PM EDT | $46.00 |
| Losing Bid | May 17, 2026 11:16:08 PM EDT | $44.00 |
| Losing Bid | May 18, 2026 04:44:29 PM EDT | $43.00 |
| Losing Bid | May 18, 2026 04:44:15 PM EDT | $39.00 |
| Losing Bid | May 18, 2026 02:51:59 PM EDT | $35.00 |
| Losing Bid | May 17, 2026 02:33:37 PM EDT | $31.00 |
| Losing Bid | May 17, 2026 11:47:37 AM EDT | $29.00 |
| Losing Bid | May 17, 2026 11:45:12 AM EDT | $27.00 |
| Losing Bid | May 16, 2026 04:41:19 PM EDT | $25.00 |
Pre-Owned 10x8mm Aquaprase® With 0.15ctw Champagne & White Diamond Sterling Silver Ring - Size 7
| Product Type | Ring |
|---|---|
| Dimensions | 0.64in L x 0.40in W |
| Country of Origin | India |
| Metal Weight | 2.16 |
|---|---|
| Ring Type | Statement |
| Ring Size | 7 |
|---|
| Gemstone Color | Multi-color |
|---|---|
| Gemstone Classification | Natural |
| Gemstone CTW | 0.07 |
| Gemstone Dimensions | 10.00mm L x 8.00mm W |
| Gemstone Enhancement | No Treatment |
| Gemstone Full Name | Chalcedony |
| Material Composition | Natural |
| Gemstone Shape | Oval |
| Gemstone Color | Champagne |
|---|---|
| Gemstone Classification | Mined |
| Gemstone CTW | 0.07 |
| Gemstone Dimensions | 1.50mm L x 1.50mm W |
| Gemstone Enhancement | Irradiated |
| Gemstone Full Name | Diamond |
| Material Composition | Mined |
| Gemstone Shape | Round |
| Gemstone Color | White |
|---|---|
| Gemstone Classification | Mined |
| Gemstone CTW | 0.08 |
| Gemstone Dimensions | 0.90mm L x 0.90mm W |
| Gemstone Enhancement | No Treatment |
| Gemstone Full Name | Diamond |
| Material Composition | Mined |
| Gemstone Shape | Round |
$27.00
$9.00
$2.00
$44.00