| Est. Retail Value: | $856.00 |
|---|---|
| Listing #: | 6234604 |
| Bid Count | 11 (Bid History) |
| Bid Increment | $3.00 |
| Opened | May 25, 2026 |
| Closes | May 25, 2026 |
Scroll for more details
| Status | Date | Bid |
|---|---|---|
| Winning Bid | May 25, 2026 09:46:58 PM EDT | $77.00 |
| Losing Bid | May 25, 2026 09:45:12 PM EDT | $74.00 |
| Losing Bid | May 25, 2026 09:43:13 PM EDT | $69.10 |
| Losing Bid | May 25, 2026 09:44:53 PM EDT | $69.10 |
| Losing Bid | May 25, 2026 09:43:11 PM EDT | $63.10 |
| Losing Bid | May 25, 2026 09:42:10 PM EDT | $60.10 |
| Losing Bid | May 25, 2026 09:41:49 PM EDT | $57.10 |
| Losing Bid | May 25, 2026 06:31:05 PM EDT | $54.10 |
| Losing Bid | May 25, 2026 09:41:41 PM EDT | $54.00 |
| Losing Bid | May 25, 2026 09:53:39 AM EDT | $48.00 |
| Losing Bid | May 25, 2026 06:30:38 PM EDT | $42.00 |
MOISSANITE FIRE® 1.08CTW ROUND BRILLAINT PLATNEVE® HOOP EARRINGS
| Product Type | Earrings |
|---|---|
| Dimensions | 0.56in L x 0.38in W |
| Brand | Moissanite Fire |
| Country of Origin | Thailand |
| Earring Type | Hoop |
|---|---|
| Metal Weight | 4.00 |
| Brand | Moissanite Fire |
|---|
| Gemstone Color | Colorless |
|---|---|
| Gemstone Classification | Lab Created |
| Gemstone CTW | 0.48 |
| Gemstone Dimensions | 2.00mm L x 2.00mm W |
| Gemstone Enhancement | No Treatment |
| Gemstone Full Name | Moissanite |
| Material Composition | Lab Created |
| Gemstone Shape | Round |
| Gemstone Color | Colorless |
|---|---|
| Gemstone Classification | Lab Created |
| Gemstone CTW | 0.6 |
| Gemstone Dimensions | 1.30mm L x 1.30mm W |
| Gemstone Enhancement | No Treatment |
| Gemstone Full Name | Moissanite |
| Material Composition | Lab Created |
| Gemstone Shape | Round |
$132.00
$245.00
$73.00
$183.00
$127.00