Time Left:
--
(or more)| Listing #: | 6234017 |
|---|---|
| Bid Count | 11 (Bid History) |
| Bid Increment | $2.00 |
| Opened | May 28, 2026 |
| Closes | May 31, 2026 |
Scroll for more details
| Status | Date | Bid |
|---|---|---|
| Winning Bid | May 28, 2026 11:36:26 PM EDT | $46.00 |
| Losing Bid | May 28, 2026 09:14:17 PM EDT | $44.00 |
| Losing Bid | May 28, 2026 11:36:01 PM EDT | $43.00 |
| Losing Bid | May 28, 2026 07:08:08 PM EDT | $39.00 |
| Losing Bid | May 28, 2026 09:13:58 PM EDT | $34.00 |
| Losing Bid | May 28, 2026 09:13:48 PM EDT | $28.00 |
| Losing Bid | May 28, 2026 09:13:34 PM EDT | $24.00 |
| Losing Bid | May 28, 2026 02:40:06 PM EDT | $20.00 |
| Losing Bid | May 28, 2026 02:58:04 AM EDT | $18.00 |
| Losing Bid | May 28, 2026 02:39:54 PM EDT | $18.00 |
| Losing Bid | May 28, 2026 02:17:15 AM EDT | $14.00 |
7.14ctw Smoky Quartz Rhodium Over Sterling Silver Earrings
| Product Type | Earrings |
|---|---|
| Dimensions | 1.41in L x 0.27in W |
| Country of Origin | India |
| Earring Type | Dangle |
|---|---|
| Metal Weight | 2.31 |
| Gemstone Color | Brown |
|---|---|
| Gemstone Classification | Natural |
| Gemstone CTW | 6.8 |
| Gemstone Dimensions | 14.00mm L x 7.00mm W |
| Gemstone Enhancement | Irradiated |
| Gemstone Full Name | Quartz |
| Material Composition | Natural |
| Origin Country | Brazil |
| Gemstone Shape | Rectangular Cushion |
| Gemstone Color | Brown |
|---|---|
| Gemstone Classification | Natural |
| Gemstone CTW | 0.34 |
| Gemstone Dimensions | 4.00mm L x 4.00mm W |
| Gemstone Enhancement | Irradiated |
| Gemstone Full Name | Quartz |
| Material Composition | Natural |
| Origin Country | Brazil |
| Gemstone Shape | Trillion |
$6.00
$2.00
$2.00
$19.00