Time Left:
--
(or more)| Listing #: | 6234000 |
|---|---|
| Bid Count | 3 (Bid History) |
| Bid Increment | $4.00 |
| Opened | May 28, 2026 |
| Closes | May 31, 2026 |
Scroll for more details
| Status | Date | Bid |
|---|---|---|
| Winning Bid | May 31, 2026 12:24:03 PM EDT | $60.00 |
| Losing Bid | May 30, 2026 07:09:11 PM EDT | $56.00 |
| Losing Bid | May 28, 2026 03:49:33 PM EDT | $52.00 |
Vanna K™ For Bella Luce® 2.52ctw White Diamond Simulant Platineve® And Eterno™ Yellow Bangle - Size 7.25
| Product Type | Bracelet |
|---|---|
| Dimensions | 7.25in L x 0.13in W |
| Brand | Bella Luce |
| Country of Origin | Thailand |
| Metal Weight | 14.71 |
|---|---|
| Bracelet Type | Bangle |
| Brand | Bella Luce,Vanna K for Bella Luce |
|---|
| Gemstone Color | White |
|---|---|
| Gemstone Classification | Lab Created |
| Gemstone CTW | 1.35 |
| Gemstone Dimensions | 2.00mm L |
| Gemstone Enhancement | No Treatment |
| Gemstone Full Name | Cubic Zirconia |
| Material Composition | Lab Created |
| Gemstone Shape | Round |
| Gemstone Color | White |
|---|---|
| Gemstone Classification | Lab Created |
| Gemstone CTW | 1.17 |
| Gemstone Dimensions | 1.50mm L |
| Gemstone Enhancement | No Treatment |
| Gemstone Full Name | Cubic Zirconia |
| Material Composition | Lab Created |
| Gemstone Shape | Round |
$23.00
$19.00
$2.00