Time Left:
--
(or more)| Listing #: | 6233033 |
|---|---|
| Bid Count | 14 (Bid History) |
| Bid Increment | $4.00 |
| Opened | May 22, 2026 |
| Closes | May 25, 2026 |
Scroll for more details
| Status | Date | Bid |
|---|---|---|
| Winning Bid | May 25, 2026 02:34:53 PM EDT | $104.00 |
| Losing Bid | May 25, 2026 02:09:35 PM EDT | $100.00 |
| Losing Bid | May 25, 2026 09:43:07 AM EDT | $96.00 |
| Losing Bid | May 25, 2026 02:09:13 PM EDT | $96.00 |
| Losing Bid | May 25, 2026 12:17:54 AM EDT | $88.00 |
| Losing Bid | May 25, 2026 02:08:45 PM EDT | $88.00 |
| Losing Bid | May 24, 2026 09:31:22 PM EDT | $80.00 |
| Losing Bid | May 24, 2026 01:32:25 PM EDT | $76.00 |
| Losing Bid | May 24, 2026 09:31:14 PM EDT | $72.00 |
| Losing Bid | May 24, 2026 11:53:46 AM EDT | $64.00 |
| Losing Bid | May 24, 2026 05:35:32 AM EDT | $60.00 |
| Losing Bid | May 23, 2026 04:51:41 AM EDT | $56.00 |
| Losing Bid | May 23, 2026 02:42:16 AM EDT | $52.00 |
| Losing Bid | May 22, 2026 04:02:07 PM EDT | $48.00 |
3.40ct Castle Cut Strontium Titanate, 0.03ct White Zircon 18k Gold Over Silver Pendant W/Chain
| Product Type | Pendant |
|---|---|
| Dimensions | 0.71in L x 0.30in W |
| Country of Origin | Thailand |
| Metal Weight | 1.20 |
|---|---|
| Necklace Type | Pendant |
| Pendant Type | Drop |
| Gemstone Color | White |
|---|---|
| Gemstone Classification | Lab Created |
| Gemstone CTW | 3.4 |
| Gemstone Dimensions | 8.00mm L x 8.00mm W |
| Gemstone Enhancement | No Treatment |
| Gemstone Full Name | Strontium Titanate |
| Material Composition | Lab Created |
| Origin Country | Tanzania, United Republic Of |
| Gemstone Shape | Round |
| Gemstone Color | White |
|---|---|
| Gemstone Classification | Natural |
| Gemstone CTW | 0.03 |
| Gemstone Dimensions | 2.00mm L x 2.00mm W |
| Gemstone Enhancement | Heated |
| Gemstone Full Name | Zircon |
| Material Composition | Natural |
| Origin Country | Tanzania, United Republic Of |
| Gemstone Shape | Round |
$65.00
$84.00
$77.00
$3.00
$148.00