Time Left:
--
(or more)| Est. Retail Value: | $882.00 |
|---|---|
| Listing #: | 6232591 |
| Bid Count | 6 (Bid History) |
| Bid Increment | $4.00 |
| Opened | May 20, 2026 |
| Closes | May 23, 2026 |
Scroll for more details
| Status | Date | Bid |
|---|---|---|
| Winning Bid | May 23, 2026 06:26:59 AM EDT | $61.00 |
| Losing Bid | May 22, 2026 02:24:13 PM EDT | $57.00 |
| Losing Bid | May 21, 2026 03:29:02 PM EDT | $53.00 |
| Losing Bid | May 21, 2026 02:37:44 AM EDT | $49.00 |
| Losing Bid | May 20, 2026 07:41:30 AM EDT | $45.00 |
| Losing Bid | May 20, 2026 07:21:41 AM EDT | $41.00 |
MOISSANITE FIRE® 2.72CTW DEW ROUND BRILLIANT 14K YELLOW GOLD OVER SILVER CLOVER EARRINGS
| Product Type | Earrings |
|---|---|
| Dimensions | 0.81in L x 0.44in W |
| Brand | Moissanite Fire |
| Country of Origin | Thailand |
| Earring Type | Dangle |
|---|---|
| Metal Weight | 2.70 |
| Theme | Floral |
|---|---|
| Brand | Moissanite Fire |
| Gemstone Color | Colorless |
|---|---|
| Gemstone Classification | Lab Created |
| Gemstone CTW | 1.84 |
| Gemstone Dimensions | 4.25mm L x 4.25mm W |
| Gemstone Enhancement | No Treatment |
| Gemstone Full Name | Moissanite |
| Material Composition | Lab Created |
| Gemstone Shape | Round |
| Gemstone Color | Colorless |
|---|---|
| Gemstone Classification | Lab Created |
| Gemstone CTW | 0.64 |
| Gemstone Dimensions | 2.75mm L x 2.75mm W |
| Gemstone Enhancement | No Treatment |
| Gemstone Full Name | Moissanite |
| Material Composition | Lab Created |
| Gemstone Shape | Round |
$28.00
$294.00
$24.00
$61.00
$141.00