Time Left:
--
(or more)| Listing #: | 6207891 |
|---|---|
| Bid Count | 0 |
| Bid Increment | $2.00 |
| Opened | May 13, 2026 |
| Closes | May 16, 2026 |
No bids yet on this item.
Pre-Owned Bella Luce® 2.05ctw White Diamond Simulant Rhodium Over Sterling Silver "Q" Initial Bubble
| Product Type | Pendant |
|---|---|
| Dimensions | 1.23in L x 0.74in W |
| Brand | Bella Luce |
| Metal Weight | 8.37 |
|---|---|
| Necklace Type | Pendant |
| Pendant Type | Pendant |
| Theme | Initials |
|---|---|
| Brand | Bella Luce |
| Gemstone Color | White |
|---|---|
| Gemstone Classification | Lab Created |
| Gemstone CTW | 1.86 |
| Gemstone Dimensions | 1.20mm L x 1.20mm W |
| Gemstone Enhancement | No Treatment |
| Gemstone Full Name | Cubic Zirconia |
| Material Composition | Lab Created |
| Gemstone Shape | Round |
| Gemstone Color | White |
|---|---|
| Gemstone Classification | Lab Created |
| Gemstone CTW | 0.19 |
| Gemstone Dimensions | 1.00mm L x 1.00mm W |
| Gemstone Enhancement | No Treatment |
| Gemstone Full Name | Cubic Zirconia |
| Material Composition | Lab Created |
| Gemstone Shape | Round |
$205.00
$30.00
$4.00
$2.00