Time Left:
--
(or more)| Listing #: | 6207708 |
|---|---|
| Bid Count | 1 (Bid History) |
| Bid Increment | $4.00 |
| Opened | May 12, 2026 |
| Closes | May 15, 2026 |
Scroll for more details
| Status | Date | Bid |
|---|---|---|
| Winning Bid | May 12, 2026 03:12:38 PM EDT | $77.00 |
Pre-Owned Southwest Style By JTV™ 7mm Turquoise Sterling Silver Horse Cuff Bangle - Size 7.5
| Product Type | Bracelet |
|---|---|
| Dimensions | 0.90in W |
| Brand | Southwest Style by JTV |
| Country of Origin | Thailand |
| Metal Weight | 21.42 |
|---|---|
| Bracelet Type | Cuff |
| Theme | Animal |
|---|---|
| Brand | Southwest Style by JTV |
| Gemstone Color | Blue |
|---|---|
| Gemstone Classification | Natural |
| Gemstone CTW | 1.27 |
| Gemstone Dimensions | 7.50mm L x 7.50mm W |
| Gemstone Enhancement | Stabilized/Dyed |
| Gemstone Full Name | Turquoise |
| Material Composition | Composite |
| Origin Country | United States of America |
| Gemstone Shape | Round |
| Gemstone Color | Blue |
|---|---|
| Gemstone Classification | Natural |
| Gemstone CTW | 1.02 |
| Gemstone Dimensions | 5.00mm L x 5.00mm W |
| Gemstone Enhancement | Stabilized/Dyed |
| Gemstone Full Name | Turquoise |
| Material Composition | Composite |
| Origin Country | United States of America |
| Gemstone Shape | Round |
$205.00
$30.00
$4.00
$2.00