Time Left:
--
(or more)| Listing #: | 6207639 |
|---|---|
| Bid Count | 7 (Bid History) |
| Bid Increment | $2.00 |
| Opened | May 12, 2026 |
| Closes | May 15, 2026 |
Scroll for more details
| Status | Date | Bid |
|---|---|---|
| Winning Bid | May 12, 2026 06:54:04 PM EDT | $40.00 |
| Losing Bid | May 12, 2026 03:42:54 PM EDT | $38.00 |
| Losing Bid | May 12, 2026 03:10:40 PM EDT | $36.00 |
| Losing Bid | May 12, 2026 09:33:29 AM EDT | $34.00 |
| Losing Bid | May 12, 2026 08:18:42 AM EDT | $32.00 |
| Losing Bid | May 12, 2026 05:33:13 AM EDT | $30.00 |
| Losing Bid | May 12, 2026 04:42:29 AM EDT | $28.00 |
7mm Sleeping Beauty Turquoise With .02ctw Prazana® Lab Diamond 18k Yellow Gold Over Silver Earrings
| Product Type | Earrings |
|---|---|
| Dimensions | 0.67in L x 0.34in W |
| Country of Origin | Thailand |
| Earring Type | Drop |
|---|---|
| Metal Weight | 1.42 |
| Gemstone Color | Blue |
|---|---|
| Gemstone Classification | Natural |
| Gemstone CTW | 0.02 |
| Gemstone Dimensions | 7.00mm L x 7.00mm W |
| Gemstone Enhancement | Stabilized |
| Gemstone Full Name | Turquoise |
| Material Composition | Natural |
| Origin Country | United States of America |
| Gemstone Shape | Round |
| Gemstone Color | Blue |
|---|---|
| Gemstone Classification | Lab-Grown |
| Gemstone CTW | 0.02 |
| Gemstone Dimensions | 1.50mm L x 1.50mm W |
| Gemstone Enhancement | No Treatment |
| Gemstone Full Name | Diamond |
| Material Composition | Lab-Grown |
| Origin Country | United States of America |
| Gemstone Shape | Round |
$205.00
$30.00
$4.00
$2.00