Time Left:
--
(or more)| Listing #: | 6207409 |
|---|---|
| Bid Count | 5 (Bid History) |
| Bid Increment | $3.00 |
| Opened | May 10, 2026 |
| Closes | May 13, 2026 |
Scroll for more details
| Status | Date | Bid |
|---|---|---|
| Winning Bid | May 11, 2026 05:36:32 AM EDT | $56.00 |
| Losing Bid | May 11, 2026 12:05:47 AM EDT | $53.00 |
| Losing Bid | May 11, 2026 05:36:27 AM EDT | $52.00 |
| Losing Bid | May 11, 2026 05:36:22 AM EDT | $46.00 |
| Losing Bid | May 10, 2026 01:56:09 PM EDT | $40.00 |
Pre-Owned 2.96ct London Blue Topaz with 0.10ctw Prazana® Lab-Grown Diamonds Rhodium Over Silver Ring - Size 7
| Product Type | Ring |
|---|---|
| Dimensions | 0.39in L x 0.49in W |
| Metal Weight | 1.84 |
|---|---|
| Ring Type | Center Design |
| Ring Size | 7 |
|---|
| Gemstone Color | London Blue |
|---|---|
| Gemstone Classification | Natural |
| Gemstone CTW | 2.96 |
| Gemstone Dimensions | 10.00mm L x 8.00mm W |
| Gemstone Enhancement | Irradiated |
| Gemstone Full Name | Topaz |
| Material Composition | Natural |
| Origin Country | Brazil |
| Gemstone Shape | Oval |
| Gemstone Color | Blue |
|---|---|
| Gemstone Classification | Lab-Grown |
| Gemstone CTW | 0.06 |
| Gemstone Dimensions | 1.50mm L x 1.50mm W |
| Gemstone Enhancement | Irradiated |
| Gemstone Full Name | Diamond |
| Material Composition | Lab-Grown |
| Origin Country | Brazil |
| Gemstone Shape | Round |
| Gemstone Color | Blue |
|---|---|
| Gemstone Classification | Lab-Grown |
| Gemstone CTW | 0.04 |
| Gemstone Dimensions | 1.70mm L x 1.70mm W |
| Gemstone Enhancement | Irradiated |
| Gemstone Full Name | Diamond |
| Material Composition | Lab-Grown |
| Origin Country | Brazil |
| Gemstone Shape | Round |
$205.00
$30.00
$4.00
$2.00