Time Left:
--
(or more)| Est. Retail Value: | $775.00 |
|---|---|
| Listing #: | 6201733 |
| Bid Count | 4 (Bid History) |
| Bid Increment | $5.00 |
| Opened | May 11, 2026 |
| Closes | May 14, 2026 |
Scroll for more details
| Status | Date | Bid |
|---|---|---|
| Winning Bid | May 11, 2026 03:01:12 PM EDT | $203.00 |
| Losing Bid | May 11, 2026 07:30:40 AM EDT | $200.00 |
| Losing Bid | May 11, 2026 03:01:07 PM EDT | $193.00 |
| Losing Bid | May 11, 2026 03:00:40 PM EDT | $183.00 |
10mm Sleeping Beauty Turquoise With 0.03ctw Diamond 14k Yellow Gold Earrings
| Product Type | Earrings |
|---|---|
| Dimensions | 1.14in L x 0.44in W |
| Country of Origin | Thailand |
| Earring Type | Solitaire,Dangle |
|---|---|
| Metal Weight | 1.20 |
| Gemstone Color | Blue |
|---|---|
| Gemstone Classification | Natural |
| Gemstone CTW | 0.03 |
| Gemstone Dimensions | 10.00mm L x 10.00mm W |
| Gemstone Enhancement | Stabilized |
| Gemstone Full Name | Turquoise |
| Material Composition | Natural |
| Origin Country | United States of America |
| Gemstone Shape | Round |
| Gemstone Color | White |
|---|---|
| Gemstone Classification | Mined |
| Gemstone CTW | 0.03 |
| Gemstone Dimensions | 1.50mm L x 1.50mm W |
| Gemstone Enhancement | No Treatment |
| Gemstone Full Name | Diamond |
| Material Composition | Mined |
| Origin Country | United States of America |
| Gemstone Shape | Round |
$205.00
$30.00
$4.00
$2.00