Time Left:
--
(or more)| Listing #: | 6201730 |
|---|---|
| Bid Count | 4 (Bid History) |
| Bid Increment | $4.00 |
| Opened | May 11, 2026 |
| Closes | May 14, 2026 |
Scroll for more details
| Status | Date | Bid |
|---|---|---|
| Winning Bid | May 12, 2026 05:46:59 AM EDT | $93.00 |
| Losing Bid | May 12, 2026 05:37:59 AM EDT | $89.00 |
| Losing Bid | May 11, 2026 02:10:39 PM EDT | $85.00 |
| Losing Bid | May 11, 2026 05:16:10 AM EDT | $81.00 |
Southwest Style By JTV™ Kingman Turquoise Sterling Silver Heart Enhancer Pendant
| Product Type | Pendant |
|---|---|
| Dimensions | 2.87in L x 2.23in W |
| Brand | Southwest Style by JTV |
| Country of Origin | Thailand |
| Metal Weight | 23.20 |
|---|---|
| Necklace Type | Pendant |
| Pendant Type | Enhancer |
| Theme | Symbol |
|---|---|
| Brand | Southwest Style by JTV |
| Gemstone Color | Blue |
|---|---|
| Gemstone Classification | Natural |
| Gemstone Dimensions | 21.00mm L x 21.00mm W |
| Gemstone Enhancement | Stabilized/Dyed |
| Gemstone Full Name | Turquoise |
| Material Composition | Composite |
| Origin Country | United States of America |
| Gemstone Shape | Heart |
| Gemstone Color | Blue |
|---|---|
| Gemstone Classification | Natural |
| Gemstone Dimensions | 8.00mm L x 4.00mm W |
| Gemstone Enhancement | Stabilized/Dyed |
| Gemstone Full Name | Turquoise |
| Material Composition | Composite |
| Origin Country | United States of America |
| Gemstone Shape | Oval |
$205.00
$30.00
$4.00
$2.00