Time Left:
--
(or more)| Listing #: | 6201726 |
|---|---|
| Bid Count | 5 (Bid History) |
| Bid Increment | $4.00 |
| Opened | May 11, 2026 |
| Closes | May 14, 2026 |
Scroll for more details
| Status | Date | Bid |
|---|---|---|
| Winning Bid | May 12, 2026 01:13:05 PM EDT | $63.00 |
| Losing Bid | May 12, 2026 12:58:07 PM EDT | $59.00 |
| Losing Bid | May 12, 2026 01:12:57 PM EDT | $59.00 |
| Losing Bid | May 12, 2026 12:35:44 PM EDT | $51.00 |
| Losing Bid | May 11, 2026 07:17:21 AM EDT | $47.00 |
Sleeping Beauty Turquoise 18k Yellow Gold Over Sterling Silver Necklace - Size 18
| Product Type | Necklace |
|---|---|
| Dimensions | 1.04in W |
| Country of Origin | Thailand |
| Metal Weight | 3.23 |
|---|---|
| Necklace Type | Statement,Station |
| Gemstone Color | Blue |
|---|---|
| Gemstone Classification | Natural |
| Gemstone Dimensions | 5.00mm L x 3.00mm W |
| Gemstone Enhancement | Stabilized |
| Gemstone Full Name | Turquoise |
| Material Composition | Natural |
| Origin Country | United States of America |
| Gemstone Shape | Pear |
| Gemstone Color | Blue |
|---|---|
| Gemstone Classification | Natural |
| Gemstone Dimensions | 3.00mm L x 3.00mm W |
| Gemstone Enhancement | Stabilized |
| Gemstone Full Name | Turquoise |
| Material Composition | Natural |
| Origin Country | United States of America |
| Gemstone Shape | Round |
$205.00
$30.00
$4.00
$2.00