| Est. Retail Value: | $136.00 |
|---|---|
| Listing #: | 3795375 |
| Bid Count | 4 (Bid History) |
| Bid Increment | $1.00 |
| Opened | Oct 10, 2021 |
| Closes | Oct 13, 2021 |
Scroll for more details
| Status | Date | Bid |
|---|---|---|
| Winning Bid | Oct 13, 2021 08:57:48 PM EDT | $17.00 |
| Losing Bid | Oct 13, 2021 08:46:33 PM EDT | $16.00 |
| Losing Bid | Oct 13, 2021 06:27:30 PM EDT | $15.00 |
| Losing Bid | Oct 10, 2021 02:29:58 AM EDT | $14.00 |
Free-Form and Round Lapis Lazuli Bead Rhodium Over Sterling Silver Necklace - Size 18
| Product Type | Necklace |
|---|---|
| Dimensions | 18.00in L x 1.42in W |
| Country of Origin | India |
| Metal Weight | 2.00 |
|---|---|
| Necklace Type | Beaded,Statement |
| Gemstone Color | Blue |
|---|---|
| Gemstone Classification | Natural |
| Gemstone Dimensions | 60.00mm L x 35.00mm W |
| Gemstone Enhancement | Dyed |
| Gemstone Full Name | Lapis Lazuli |
| Material Composition | Natural |
| Origin Country | Afghanistan |
| Gemstone Shape | Free-form |
| Gemstone Color | Blue |
|---|---|
| Gemstone Classification | Natural |
| Gemstone Dimensions | 6.00mm L |
| Gemstone Enhancement | Dyed |
| Gemstone Full Name | Lapis Lazuli |
| Material Composition | Natural |
| Origin Country | Afghanistan |
| Gemstone Shape | Round |
$226.00
$150.00
$60.00
$261.00