Time Left:
--
(or more)| Est. Retail Value: | $1,171.00 |
|---|---|
| Listing #: | 6208478 |
| Bid Count | 1 (Bid History) |
| Bid Increment | $5.00 |
| Opened | May 17, 2026 |
| Closes | May 20, 2026 |
Scroll for more details
| Status | Date | Bid |
|---|---|---|
| Winning Bid | May 17, 2026 09:44:38 PM EDT | $160.00 |
Genusis™ 13-16mm & 6-9mm Multi-Color Cultured Freshwater Pearl Rhodium Over Silver 54 Inch Necklace - Size 54
| Product Type | Necklace |
|---|---|
| Dimensions | 54.00in L x 0.63in W |
| Country of Origin | China |
| Metal Weight | 2.60 |
|---|---|
| Necklace Type | Strand,Endless Strand,Station |
| Pearl Color | White |
|---|---|
| Pearl Composition | Cultured |
| Pearl Enhancement | Bleached/Filling |
| Pearl Type | Genusis Pearls |
| Pearl Origin Country | China |
| Pearl Size | 13.0mm |
| Pearl Material Composition | Cultured |
| Pearl Color | Multi-color |
|---|---|
| Pearl Composition | Cultured |
| Pearl Enhancement | Bleached/Filling |
| Pearl Type | Freshwater Pearl |
| Pearl Origin Country | China |
| Pearl Size | 6.0mm |
| Pearl Material Composition | Cultured |
$22.00
$68.00
$65.00
$181.00
$134.00