Time Left:
--
(or more)| Est. Retail Value: | $68.00 |
|---|---|
| Listing #: | 6201610 |
| Bid Count | 8 (Bid History) |
| Bid Increment | $2.00 |
| Opened | May 16, 2026 |
| Closes | May 19, 2026 |
Scroll for more details
| Status | Date | Bid |
|---|---|---|
| Winning Bid | May 19, 2026 11:11:39 PM EDT | $29.00 |
| Losing Bid | May 18, 2026 05:07:55 AM EDT | $27.00 |
| Losing Bid | May 16, 2026 03:01:21 PM EDT | $26.00 |
| Losing Bid | May 18, 2026 05:07:39 AM EDT | $23.00 |
| Losing Bid | May 17, 2026 10:24:46 PM EDT | $19.00 |
| Losing Bid | May 16, 2026 12:11:57 PM EDT | $15.00 |
| Losing Bid | May 16, 2026 11:01:53 AM EDT | $13.00 |
| Losing Bid | May 16, 2026 06:52:53 AM EDT | $11.00 |
8-9mm White, Peach, and Lavender Cultured Freshwater Pearl Rhodium Over Silver Earrings Box Set of 3
| Product Type | Earrings |
|---|---|
| Dimensions | 0.31in L x 0.31in W |
| Country of Origin | China |
| Earring Type | Set,Stud |
|---|---|
| Metal Weight | 0.81 |
| Pearl Color | White |
|---|---|
| Pearl Composition | Cultured |
| Pearl Enhancement | Bleached |
| Pearl Type | Freshwater Pearl |
| Pearl Origin Country | China |
| Pearl Shape | Button |
| Pearl Size | 8.0mm |
| Pearl Material Composition | Cultured |
| Pearl Color | Multi-color |
|---|---|
| Pearl Composition | Cultured |
| Pearl Enhancement | Dyed |
| Pearl Type | Freshwater Pearl |
| Pearl Origin Country | China |
| Pearl Shape | Button |
| Pearl Size | 8.0mm |
| Pearl Material Composition | Cultured |
$22.00
$68.00
$65.00
$181.00
$134.00