| Listing #: | 6208122 |
|---|---|
| Bid Count | 22 (Bid History) |
| Bid Increment | $2.00 |
| Opened | May 14, 2026 |
| Closes | May 17, 2026 |
Scroll for more details
| Status | Date | Bid |
|---|---|---|
| Winning Bid | May 17, 2026 11:32:34 PM EDT | $77.00 |
| Losing Bid | May 17, 2026 11:30:57 PM EDT | $75.00 |
| Losing Bid | May 17, 2026 11:31:59 PM EDT | $75.00 |
| Losing Bid | May 17, 2026 11:31:31 PM EDT | $71.00 |
| Losing Bid | May 17, 2026 11:30:23 PM EDT | $67.00 |
| Losing Bid | May 17, 2026 11:29:33 PM EDT | $65.00 |
| Losing Bid | May 17, 2026 11:30:15 PM EDT | $65.00 |
| Losing Bid | May 17, 2026 11:29:05 PM EDT | $61.00 |
| Losing Bid | May 17, 2026 11:27:05 PM EDT | $60.00 |
| Losing Bid | May 17, 2026 11:28:40 PM EDT | $57.00 |
| Losing Bid | May 17, 2026 11:28:31 PM EDT | $53.00 |
| Losing Bid | May 17, 2026 11:11:32 PM EDT | $49.00 |
| Losing Bid | May 17, 2026 11:26:36 PM EDT | $49.00 |
| Losing Bid | May 17, 2026 08:30:25 PM EDT | $45.00 |
| Losing Bid | May 17, 2026 08:07:40 PM EDT | $43.00 |
| Losing Bid | May 17, 2026 02:46:31 AM EDT | $41.00 |
| Losing Bid | May 16, 2026 07:49:50 PM EDT | $39.00 |
| Losing Bid | May 16, 2026 06:43:14 PM EDT | $37.00 |
| Losing Bid | May 14, 2026 04:18:33 PM EDT | $35.00 |
| Losing Bid | May 14, 2026 09:19:12 AM EDT | $33.00 |
| Losing Bid | May 14, 2026 04:17:14 PM EDT | $29.00 |
| Losing Bid | May 14, 2026 02:42:13 AM EDT | $25.00 |
5.10ctw Canela Amethyst With 0.07ctw White Zircon 18k Yellow Gold Over Silver Station Necklace - Size 18
| Product Type | Necklace |
|---|---|
| Dimensions | 0.33in W |
| Country of Origin | Thailand |
| Metal Weight | 2.00 |
|---|---|
| Necklace Type | Station |
| Gemstone Color | Purple |
|---|---|
| Gemstone Classification | Natural |
| Gemstone CTW | 5.1 |
| Gemstone Dimensions | 7.00mm L x 7.00mm W |
| Gemstone Enhancement | Heated |
| Gemstone Full Name | Amethyst |
| Material Composition | Natural |
| Origin Country | Brazil |
| Gemstone Shape | Round |
| Gemstone Color | White |
|---|---|
| Gemstone Classification | Natural |
| Gemstone CTW | 0.07 |
| Gemstone Dimensions | 2.00mm L x 2.00mm W |
| Gemstone Enhancement | Heated |
| Gemstone Full Name | Zircon |
| Material Composition | Natural |
| Origin Country | Cambodia |
| Gemstone Shape | Round |
$180.00
$6.00
$2.00
$20.00