Time Left:
--
(or more)| Listing #: | 6233455 |
|---|---|
| Bid Count | 1 (Bid History) |
| Bid Increment | $5.00 |
| Opened | May 25, 2026 |
| Closes | May 28, 2026 |
Scroll for more details
| Status | Date | Bid |
|---|---|---|
| Winning Bid | May 26, 2026 12:06:09 PM EDT | $278.00 |
1.73ctw Lab Grown Diamond, Sapphire Rhodium/24k Gold Over Palladium Sterling Silver Pendant/Chain
| Product Type | Pendant |
|---|---|
| Dimensions | 0.55in L x 0.59in W |
| Brand | Gems En Vogue |
| Country of Origin | Canada |
| Metal Weight | 4.10 |
|---|---|
| Necklace Type | Pendant |
| Pendant Type | Center Design |
| Brand | Gems En Vogue |
|---|
| Gemstone Color | White |
|---|---|
| Gemstone Classification | Lab-Grown |
| Gemstone CTW | 1 |
| Gemstone Dimensions | 7.00mm L x 4.50mm W |
| Gemstone Enhancement | No Treatment |
| Gemstone Full Name | Diamond |
| Material Composition | Lab-Grown |
| Origin Country | Thailand |
| Gemstone Shape | Rectangular Octagonal |
| Gemstone Color | Blue |
|---|---|
| Gemstone Classification | Natural |
| Gemstone CTW | 0.73 |
| Gemstone Dimensions | 7.00mm L x 4.50mm W |
| Gemstone Enhancement | Heated |
| Gemstone Full Name | Sapphire |
| Material Composition | Natural |
| Origin Country | Thailand |
| Gemstone Shape | Round |
$3.00
$129.00
$15.00