Time Left:
--
(or more)| Est. Retail Value: | $123.83 |
|---|---|
| Listing #: | 6207051 |
| Bid Count | 9 (Bid History) |
| Bid Increment | $2.00 |
| Opened | May 8, 2026 |
| Closes | May 11, 2026 |
Scroll for more details
| Status | Date | Bid |
|---|---|---|
| Winning Bid | May 9, 2026 11:56:15 PM EDT | $50.00 |
| Losing Bid | May 9, 2026 05:40:17 PM EDT | $48.00 |
| Losing Bid | May 9, 2026 11:55:47 PM EDT | $44.00 |
| Losing Bid | May 9, 2026 11:55:25 PM EDT | $40.00 |
| Losing Bid | May 8, 2026 10:50:10 AM EDT | $36.00 |
| Losing Bid | May 8, 2026 10:40:49 AM EDT | $34.00 |
| Losing Bid | May 8, 2026 09:25:33 AM EDT | $32.00 |
| Losing Bid | May 8, 2026 12:25:06 AM EDT | $30.00 |
| Losing Bid | May 8, 2026 09:25:26 AM EDT | $29.27 |
Vanna K ™ For Bella Luce ® 17.41ctw Asscher Cut White Diamond Simulant Eterno ™ Yellow Earrings
| Product Type | Earrings |
|---|---|
| Dimensions | 1.00in L x 0.38in W |
| Brand | Bella Luce |
| Country of Origin | China |
| Earring Type | Dangle |
|---|---|
| Metal Weight | 2.58 |
| Brand | Bella Luce,Vanna K for Bella Luce |
|---|
| Gemstone Color | White |
|---|---|
| Gemstone Classification | Lab Created |
| Gemstone CTW | 16.12 |
| Gemstone Dimensions | 10.00mm L |
| Gemstone Enhancement | No Treatment |
| Gemstone Full Name | Cubic Zirconia |
| Material Composition | Lab Created |
| Gemstone Shape | Square Octagonal |
| Gemstone Color | White |
|---|---|
| Gemstone Classification | Lab Created |
| Gemstone CTW | 0.07 |
| Gemstone Dimensions | 1.00mm L |
| Gemstone Enhancement | No Treatment |
| Gemstone Full Name | Cubic Zirconia |
| Material Composition | Lab Created |
| Gemstone Shape | Round |
| Gemstone Color | White |
|---|---|
| Gemstone Classification | Lab Created |
| Gemstone CTW | 1.22 |
| Gemstone Dimensions | 1.00mm L |
| Gemstone Enhancement | No Treatment |
| Gemstone Full Name | Cubic Zirconia |
| Material Composition | Lab Created |
| Gemstone Shape | Round |
$21.00
$41.00
$35.00
$48.00