Time Left:
--
(or more)| Est. Retail Value: | $792.00 |
|---|---|
| Listing #: | 6187796 |
| Bid Count | 1 (Bid History) |
| Bid Increment | $5.00 |
| Opened | Apr 29, 2026 |
| Closes | May 2, 2026 |
Scroll for more details
| Status | Date | Bid |
|---|---|---|
| Winning Bid | May 2, 2026 12:25:14 AM EDT | $182.00 |
4.38ct Cognac Strontium Titanate With 0.04ctw Champagne Diamond 10k Yellow Gold Pendant With Chain
| Product Type | Pendant |
|---|---|
| Dimensions | 0.66in L x 0.35in W |
| Country of Origin | Thailand |
| Metal Weight | 0.88 |
|---|---|
| Necklace Type | Pendant |
| Pendant Type | Solitaire |
| Gemstone Color | Orange |
|---|---|
| Gemstone Classification | Lab Created |
| Gemstone CTW | 4.38 |
| Gemstone Dimensions | 9.00mm L x 9.00mm W |
| Gemstone Enhancement | No Treatment |
| Gemstone Full Name | Strontium Titanate |
| Material Composition | Lab Created |
| Origin Country | Australia |
| Gemstone Shape | Square Octagonal |
| Gemstone Color | Champagne |
|---|---|
| Gemstone Classification | Mined |
| Gemstone CTW | 0.04 |
| Gemstone Dimensions | 1.20mm L x 1.20mm W |
| Gemstone Enhancement | No Treatment |
| Gemstone Full Name | Diamond |
| Material Composition | Mined |
| Origin Country | Australia |
| Gemstone Shape | Round |
$24.00
$61.00
$64.00
$660.00