Time Left:
--
(or more)| Listing #: | 6187677 |
|---|---|
| Bid Count | 8 (Bid History) |
| Bid Increment | $2.00 |
| Opened | Apr 28, 2026 |
| Closes | May 1, 2026 |
Scroll for more details
| Status | Date | Bid |
|---|---|---|
| Winning Bid | May 1, 2026 01:31:28 PM EDT | $28.00 |
| Losing Bid | Apr 30, 2026 10:19:01 PM EDT | $26.00 |
| Losing Bid | Apr 30, 2026 08:09:27 PM EDT | $24.00 |
| Losing Bid | Apr 30, 2026 09:34:47 PM EDT | $24.00 |
| Losing Bid | Apr 29, 2026 09:35:46 AM EDT | $20.00 |
| Losing Bid | Apr 28, 2026 10:22:56 PM EDT | $18.00 |
| Losing Bid | Apr 28, 2026 11:12:02 AM EDT | $16.00 |
| Losing Bid | Apr 28, 2026 08:20:12 AM EDT | $14.00 |
2.00ct Lab Created Pink Sapphire and 2.00ct Lab White Sapphire 18k Yellow Gold Over Silver Ring - Size 8
| Product Type | Ring |
|---|---|
| Dimensions | 0.63in L x 0.30in W |
| Country of Origin | Thailand |
| Metal Weight | 2.80 |
|---|---|
| Ring Type | 2-Stone |
| Ring Size | 8 |
|---|
| Gemstone Color | Pink |
|---|---|
| Gemstone Classification | Lab Created |
| Gemstone CTW | 2 |
| Gemstone Dimensions | 10.00mm L x 7.00mm W |
| Gemstone Enhancement | No Treatment |
| Gemstone Full Name | Sapphire |
| Material Composition | Lab Created |
| Gemstone Shape | Pear |
| Gemstone Color | White |
|---|---|
| Gemstone Classification | Lab Created |
| Gemstone CTW | 2 |
| Gemstone Dimensions | 8.00mm L x 6.00mm W |
| Gemstone Enhancement | No Treatment |
| Gemstone Full Name | Sapphire |
| Material Composition | Lab Created |
| Gemstone Shape | Rectangular Octagonal |
$4.00
$48.00
$6.00