Time Left:
--
(or more)| Est. Retail Value: | $202.00 |
|---|---|
| Listing #: | 6182690 |
| Bid Count | 14 (Bid History) |
| Bid Increment | $2.00 |
| Opened | Apr 26, 2026 |
| Closes | Apr 29, 2026 |
Scroll for more details
| Status | Date | Bid |
|---|---|---|
| Winning Bid | Apr 29, 2026 09:06:24 AM EDT | $43.00 |
| Losing Bid | Apr 29, 2026 04:15:22 AM EDT | $41.00 |
| Losing Bid | Apr 29, 2026 12:32:59 AM EDT | $39.00 |
| Losing Bid | Apr 29, 2026 04:04:35 AM EDT | $39.00 |
| Losing Bid | Apr 28, 2026 09:56:26 PM EDT | $37.00 |
| Losing Bid | Apr 28, 2026 09:27:37 AM EDT | $36.88 |
| Losing Bid | Apr 28, 2026 06:07:37 PM EDT | $33.00 |
| Losing Bid | Apr 28, 2026 02:15:48 AM EDT | $29.00 |
| Losing Bid | Apr 27, 2026 09:06:45 PM EDT | $27.00 |
| Losing Bid | Apr 27, 2026 03:35:34 PM EDT | $25.00 |
| Losing Bid | Apr 26, 2026 10:53:04 PM EDT | $23.00 |
| Losing Bid | Apr 26, 2026 09:23:20 AM EDT | $21.00 |
| Losing Bid | Apr 26, 2026 10:52:59 PM EDT | $19.00 |
| Losing Bid | Apr 26, 2026 12:25:33 AM EDT | $15.00 |
MOISSANITE FIRE® 0.66CTW DEW MARQUISE AND ROUND PLATINEVE® BAND RING - Size 7
| Product Type | Ring |
|---|---|
| Dimensions | 0.81in L x 0.10in W |
| Brand | Moissanite Fire |
| Metal Weight | 1.20 |
|---|---|
| Ring Type | Band |
| Ring Size | 7 |
|---|---|
| Brand | Moissanite Fire |
| Gemstone Color | Colorless |
|---|---|
| Gemstone Classification | Lab Created |
| Gemstone CTW | 0.39 |
| Gemstone Dimensions | 5.00mm L x 2.50mm W |
| Gemstone Enhancement | No Treatment |
| Gemstone Full Name | Moissanite |
| Material Composition | Lab Created |
| Gemstone Shape | Marquise |
| Gemstone Color | Colorless |
|---|---|
| Gemstone Classification | Lab Created |
| Gemstone CTW | 0.2 |
| Gemstone Dimensions | 2.50mm L x 2.50mm W |
| Gemstone Enhancement | No Treatment |
| Gemstone Full Name | Moissanite |
| Material Composition | Lab Created |
| Gemstone Shape | Round |
$35.00
$98.00
$65.00
$434.00
$110.00