Time Left:
--
(or more)| Est. Retail Value: | $202.00 |
|---|---|
| Listing #: | 6182462 |
| Bid Count | 13 (Bid History) |
| Bid Increment | $2.00 |
| Opened | Apr 25, 2026 |
| Closes | Apr 28, 2026 |
Scroll for more details
| Status | Date | Bid |
|---|---|---|
| Winning Bid | Apr 26, 2026 07:08:20 PM EDT | $47.00 |
| Losing Bid | Apr 26, 2026 08:34:33 PM EDT | $45.00 |
| Losing Bid | Apr 26, 2026 08:34:22 PM EDT | $41.00 |
| Losing Bid | Apr 26, 2026 08:34:01 PM EDT | $37.00 |
| Losing Bid | Apr 26, 2026 04:46:06 PM EDT | $33.00 |
| Losing Bid | Apr 26, 2026 03:28:15 PM EDT | $31.00 |
| Losing Bid | Apr 25, 2026 07:23:37 PM EDT | $29.00 |
| Losing Bid | Apr 25, 2026 03:44:59 PM EDT | $27.00 |
| Losing Bid | Apr 25, 2026 02:47:07 PM EDT | $25.00 |
| Losing Bid | Apr 25, 2026 07:26:46 AM EDT | $23.00 |
| Losing Bid | Apr 25, 2026 02:47:01 PM EDT | $23.00 |
| Losing Bid | Apr 25, 2026 02:46:17 PM EDT | $19.00 |
| Losing Bid | Apr 25, 2026 01:56:39 AM EDT | $15.00 |
MOISSANITE FIRE® 0.66CTW DEW MARQUISE AND ROUND PLATINEVE® BAND RING - Size 9
| Product Type | Ring |
|---|---|
| Dimensions | 0.81in L x 0.10in W |
| Brand | Moissanite Fire |
| Metal Weight | 1.20 |
|---|---|
| Ring Type | Band |
| Ring Size | 9 |
|---|---|
| Brand | Moissanite Fire |
| Gemstone Color | Colorless |
|---|---|
| Gemstone Classification | Lab Created |
| Gemstone CTW | 0.39 |
| Gemstone Dimensions | 5.00mm L x 2.50mm W |
| Gemstone Enhancement | No Treatment |
| Gemstone Full Name | Moissanite |
| Material Composition | Lab Created |
| Gemstone Shape | Marquise |
| Gemstone Color | Colorless |
|---|---|
| Gemstone Classification | Lab Created |
| Gemstone CTW | 0.2 |
| Gemstone Dimensions | 2.50mm L x 2.50mm W |
| Gemstone Enhancement | No Treatment |
| Gemstone Full Name | Moissanite |
| Material Composition | Lab Created |
| Gemstone Shape | Round |
$18.00
$24.00
$186.00