Time Left:
--
(or more)| Listing #: | 6182422 |
|---|---|
| Bid Count | 12 (Bid History) |
| Bid Increment | $3.00 |
| Opened | Apr 24, 2026 |
| Closes | Apr 27, 2026 |
Scroll for more details
| Status | Date | Bid |
|---|---|---|
| Winning Bid | Apr 27, 2026 01:04:17 PM EDT | $69.00 |
| Losing Bid | Apr 26, 2026 03:22:39 PM EDT | $66.00 |
| Losing Bid | Apr 26, 2026 03:19:06 PM EDT | $63.00 |
| Losing Bid | Apr 26, 2026 05:03:04 AM EDT | $60.00 |
| Losing Bid | Apr 25, 2026 11:31:31 PM EDT | $57.00 |
| Losing Bid | Apr 25, 2026 09:07:53 PM EDT | $54.00 |
| Losing Bid | Apr 25, 2026 05:47:11 PM EDT | $51.00 |
| Losing Bid | Apr 24, 2026 11:42:04 PM EDT | $48.00 |
| Losing Bid | Apr 24, 2026 11:13:51 PM EDT | $45.00 |
| Losing Bid | Apr 24, 2026 07:52:26 PM EDT | $42.00 |
| Losing Bid | Apr 24, 2026 07:23:59 AM EDT | $39.00 |
| Losing Bid | Apr 24, 2026 12:23:55 AM EDT | $36.00 |
3mm Sleeping Beauty Turquoise With 1.19ctw Glacier Topaz™ 18k Yellow Gold Over Silver Earrings
| Product Type | Earrings |
|---|---|
| Dimensions | 1.13in L x 0.12in W |
| Country of Origin | Thailand |
| Earring Type | Hoop,Inside-Out |
|---|---|
| Metal Weight | 5.60 |
| Gemstone Color | Blue |
|---|---|
| Gemstone Classification | Natural |
| Gemstone CTW | 1.19 |
| Gemstone Dimensions | 3.00mm L x 3.00mm W |
| Gemstone Enhancement | Stabilized |
| Gemstone Full Name | Turquoise |
| Material Composition | Natural |
| Origin Country | United States of America |
| Gemstone Shape | Round |
| Gemstone Color | Sky Blue |
|---|---|
| Gemstone Classification | Natural |
| Gemstone CTW | 1.19 |
| Gemstone Dimensions | 3.00mm L x 3.00mm W |
| Gemstone Enhancement | Irradiated |
| Gemstone Full Name | Topaz |
| Material Composition | Natural |
| Origin Country | Brazil |
| Gemstone Shape | Round |
$9.00
$32.00