| Est. Retail Value: | $282.00 |
|---|---|
| Listing #: | 6182352 |
| Bid Count | 18 (Bid History) |
| Bid Increment | $3.00 |
| Opened | Apr 24, 2026 |
| Closes | Apr 27, 2026 |
Scroll for more details
| Status | Date | Bid |
|---|---|---|
| Winning Bid | Apr 27, 2026 09:42:53 PM EDT | $106.00 |
| Losing Bid | Apr 27, 2026 09:42:09 PM EDT | $106.00 |
| Losing Bid | Apr 27, 2026 09:41:42 PM EDT | $103.00 |
| Losing Bid | Apr 27, 2026 09:41:02 PM EDT | $102.00 |
| Losing Bid | Apr 27, 2026 09:40:40 PM EDT | $99.00 |
| Losing Bid | Apr 27, 2026 09:38:09 PM EDT | $97.00 |
| Losing Bid | Apr 27, 2026 09:39:14 PM EDT | $93.00 |
| Losing Bid | Apr 27, 2026 09:38:51 PM EDT | $87.00 |
| Losing Bid | Apr 27, 2026 09:37:05 PM EDT | $81.00 |
| Losing Bid | Apr 27, 2026 09:37:49 PM EDT | $81.00 |
| Losing Bid | Apr 27, 2026 09:36:22 PM EDT | $78.00 |
| Losing Bid | Apr 26, 2026 10:34:05 AM EDT | $75.00 |
| Losing Bid | Apr 27, 2026 09:35:56 PM EDT | $73.00 |
| Losing Bid | Apr 27, 2026 09:35:36 PM EDT | $67.00 |
| Losing Bid | Apr 27, 2026 09:35:02 PM EDT | $61.00 |
| Losing Bid | Apr 24, 2026 02:17:45 PM EDT | $55.00 |
| Losing Bid | Apr 24, 2026 02:09:51 PM EDT | $42.00 |
| Losing Bid | Apr 24, 2026 01:15:26 PM EDT | $39.00 |
10.5-13.5mm Multi-Color Cultured Freshwater Pearl 18k Rose Gold Over Silver Station 18 inch Necklace - Size 18
| Product Type | Necklace |
|---|---|
| Dimensions | 18.00in L x 0.50in W |
| Country of Origin | United States of America |
| Metal Weight | 5.23 |
|---|---|
| Necklace Type | Center Design,Station |
| Pearl Color | Multi-color |
|---|---|
| Pearl Composition | Natural |
| Pearl Enhancement | No Treatment |
| Pearl Type | Freshwater Pearl |
| Pearl Origin Country | China |
| Pearl Shape | Round |
| Pearl Size | 10.5-13.5mm |
| Pearl Material Composition | Cultured |
| Pearl Color | Multi-color |
|---|---|
| Pearl Composition | Natural |
| Pearl Enhancement | No Treatment |
| Pearl Type | Freshwater Pearl |
| Pearl Origin Country | China |
| Pearl Shape | Round |
| Pearl Size | 10.5-13.5mm |
| Pearl Material Composition | Cultured |
$38.00
$50.00
$268.00
$9.00