Time Left:
--
(or more)| Listing #: | 6182284 |
|---|---|
| Bid Count | 14 (Bid History) |
| Bid Increment | $2.00 |
| Opened | Apr 24, 2026 |
| Closes | Apr 27, 2026 |
Scroll for more details
| Status | Date | Bid |
|---|---|---|
| Winning Bid | Apr 26, 2026 05:49:24 PM EDT | $56.00 |
| Losing Bid | Apr 26, 2026 03:23:15 PM EDT | $54.00 |
| Losing Bid | Apr 26, 2026 03:11:02 PM EDT | $52.00 |
| Losing Bid | Apr 26, 2026 09:27:22 AM EDT | $50.00 |
| Losing Bid | Apr 25, 2026 11:30:53 PM EDT | $48.00 |
| Losing Bid | Apr 25, 2026 12:31:53 AM EDT | $46.00 |
| Losing Bid | Apr 24, 2026 11:41:19 PM EDT | $44.00 |
| Losing Bid | Apr 24, 2026 05:57:27 PM EDT | $42.00 |
| Losing Bid | Apr 24, 2026 02:19:35 PM EDT | $40.00 |
| Losing Bid | Apr 24, 2026 05:57:21 PM EDT | $40.00 |
| Losing Bid | Apr 24, 2026 05:57:14 PM EDT | $36.00 |
| Losing Bid | Apr 24, 2026 10:29:20 AM EDT | $32.00 |
| Losing Bid | Apr 24, 2026 12:48:22 AM EDT | $30.00 |
| Losing Bid | Apr 24, 2026 12:29:42 AM EDT | $28.00 |
7mm Sleeping Beauty Turquoise With .02ctw Prazana® Lab Diamond 18k Yellow Gold Over Silver Earrings
| Product Type | Earrings |
|---|---|
| Dimensions | 0.67in L x 0.34in W |
| Country of Origin | Thailand |
| Earring Type | Drop |
|---|---|
| Metal Weight | 1.42 |
| Gemstone Color | Blue |
|---|---|
| Gemstone Classification | Natural |
| Gemstone CTW | 0.02 |
| Gemstone Dimensions | 7.00mm L x 7.00mm W |
| Gemstone Enhancement | Stabilized |
| Gemstone Full Name | Turquoise |
| Material Composition | Natural |
| Origin Country | United States of America |
| Gemstone Shape | Round |
| Gemstone Color | Blue |
|---|---|
| Gemstone Classification | Lab-Grown |
| Gemstone CTW | 0.02 |
| Gemstone Dimensions | 1.50mm L x 1.50mm W |
| Gemstone Enhancement | No Treatment |
| Gemstone Full Name | Diamond |
| Material Composition | Lab-Grown |
| Origin Country | United States of America |
| Gemstone Shape | Round |
$175.00
$14.00
$19.00
$362.00
$109.00