Time Left:
--
(or more)| Est. Retail Value: | $74.00 |
|---|---|
| Listing #: | 6182233 |
| Bid Count | 7 (Bid History) |
| Bid Increment | $2.00 |
| Opened | Apr 23, 2026 |
| Closes | Apr 26, 2026 |
Scroll for more details
| Status | Date | Bid |
|---|---|---|
| Winning Bid | Apr 26, 2026 11:53:40 PM EDT | $26.00 |
| Losing Bid | Apr 26, 2026 06:51:38 PM EDT | $24.00 |
| Losing Bid | Apr 26, 2026 06:46:22 PM EDT | $22.00 |
| Losing Bid | Apr 26, 2026 06:50:56 PM EDT | $22.00 |
| Losing Bid | Apr 26, 2026 01:03:28 AM EDT | $18.00 |
| Losing Bid | Apr 25, 2026 09:39:42 PM EDT | $16.00 |
| Losing Bid | Apr 26, 2026 01:03:13 AM EDT | $14.00 |
1.96ctw Oval Vermelho Garnet(TM) Rhodium Over Sterling Silver 3-Stone Ring - Size 9
| Product Type | Ring |
|---|---|
| Dimensions | 0.63in L x 0.27in W |
| Country of Origin | Hong Kong |
| Metal Weight | 3.20 |
|---|---|
| Ring Type | 3-Stone |
| Ring Size | 9 |
|---|
| Gemstone Color | Red |
|---|---|
| Gemstone Classification | Natural |
| Gemstone CTW | 0.94 |
| Gemstone Dimensions | 7.00mm L x 5.00mm W |
| Gemstone Enhancement | No Treatment |
| Gemstone Full Name | Vermelho Garnet |
| Material Composition | Natural |
| Origin Country | Mozambique |
| Gemstone Shape | Oval |
| Gemstone Color | Red |
|---|---|
| Gemstone Classification | Natural |
| Gemstone CTW | 1.02 |
| Gemstone Dimensions | 6.00mm L x 4.00mm W |
| Gemstone Enhancement | No Treatment |
| Gemstone Full Name | Vermelho Garnet |
| Material Composition | Natural |
| Origin Country | Mozambique |
| Gemstone Shape | Oval |
$18.00
$26.00
$186.00