| Est. Retail Value: | $131.00 |
|---|---|
| Listing #: | 6182192 |
| Bid Count | 1 (Bid History) |
| Bid Increment | $2.00 |
| Opened | Apr 23, 2026 |
| Closes | Apr 26, 2026 |
Scroll for more details
| Status | Date | Bid |
|---|---|---|
| Winning Bid | Apr 23, 2026 06:31:27 PM EDT | $16.00 |
Bella Luce® 1.28ctw White Diamond Simulant Rhodium Over Sterling Silver Wrap Ring - Size 6
| Product Type | Ring |
|---|---|
| Dimensions | 0.82in L x 0.52in W |
| Brand | Bella Luce |
| Metal Weight | 2.39 |
|---|---|
| Ring Type | Multi-Row,Open Design,Bypass |
| Ring Size | 6 |
|---|---|
| Brand | Bella Luce |
| Gemstone Color | White |
|---|---|
| Gemstone Classification | Lab Created |
| Gemstone CTW | 1.15 |
| Gemstone Dimensions | 1.75mm L x 1.75mm W |
| Gemstone Enhancement | No Treatment |
| Gemstone Full Name | Cubic Zirconia |
| Material Composition | Lab Created |
| Gemstone Shape | Round |
| Gemstone Color | White |
|---|---|
| Gemstone Classification | Lab Created |
| Gemstone CTW | 0.13 |
| Gemstone Dimensions | 1.20mm L x 1.20mm W |
| Gemstone Enhancement | No Treatment |
| Gemstone Full Name | Cubic Zirconia |
| Material Composition | Lab Created |
| Gemstone Shape | Round |
$244.00
$36.00
$46.00
$37.00
$242.00