Time Left:
--
(or more)| Listing #: | 6182151 |
|---|---|
| Bid Count | 2 (Bid History) |
| Bid Increment | $2.00 |
| Opened | Apr 23, 2026 |
| Closes | Apr 26, 2026 |
Scroll for more details
| Status | Date | Bid |
|---|---|---|
| Winning Bid | Apr 26, 2026 02:19:35 PM EDT | $27.00 |
| Losing Bid | Apr 26, 2026 09:13:58 AM EDT | $25.00 |
Charles Winston For Bella Luce® Tanzanite And White Diamond Simulants Rhodium Over Silver Ring - Size 5
| Product Type | Ring |
|---|---|
| Dimensions | 0.88in L x 0.69in W |
| Brand | Bella Luce |
| Country of Origin | China |
| Metal Weight | 8.33 |
|---|---|
| Ring Type | Center Design,Cluster,Halo,Multi-Row |
| Ring Size | 5 |
|---|---|
| Brand | Bella Luce,Charles Winston For Bella Luce |
| Gemstone Color | Blue |
|---|---|
| Gemstone Classification | Lab Created |
| Gemstone CTW | 7.55 |
| Gemstone Dimensions | 12.00mm L x 10.00mm W |
| Gemstone Enhancement | No Treatment |
| Gemstone Full Name | Cubic Zirconia |
| Material Composition | Lab Created |
| Gemstone Shape | Oval |
| Gemstone Color | White |
|---|---|
| Gemstone Classification | Lab Created |
| Gemstone CTW | 1.63 |
| Gemstone Dimensions | 12.00mm L x 10.00mm W |
| Gemstone Enhancement | No Treatment |
| Gemstone Full Name | Cubic Zirconia |
| Material Composition | Lab Created |
| Gemstone Shape | Round |
| Gemstone Color | White |
|---|---|
| Gemstone Classification | Lab Created |
| Gemstone CTW | 0.81 |
| Gemstone Dimensions | 12.00mm L x 10.00mm W |
| Gemstone Enhancement | No Treatment |
| Gemstone Full Name | Cubic Zirconia |
| Material Composition | Lab Created |
| Gemstone Shape | Round |
$175.00
$14.00
$19.00
$362.00
$109.00