Time Left:
--
(or more)| Est. Retail Value: | $136.00 |
|---|---|
| Listing #: | 6182115 |
| Bid Count | 8 (Bid History) |
| Bid Increment | $1.00 |
| Opened | Apr 23, 2026 |
| Closes | Apr 26, 2026 |
Scroll for more details
| Status | Date | Bid |
|---|---|---|
| Winning Bid | Apr 25, 2026 07:30:07 PM EDT | $32.00 |
| Losing Bid | Apr 25, 2026 06:11:59 PM EDT | $31.00 |
| Losing Bid | Apr 25, 2026 12:05:48 PM EDT | $30.00 |
| Losing Bid | Apr 25, 2026 06:11:42 PM EDT | $30.00 |
| Losing Bid | Apr 23, 2026 06:21:45 PM EDT | $28.00 |
| Losing Bid | Apr 24, 2026 04:25:12 PM EDT | $19.00 |
| Losing Bid | Apr 24, 2026 04:24:59 PM EDT | $13.00 |
| Losing Bid | Apr 24, 2026 04:24:39 PM EDT | $9.00 |
Bella Luce® 4.68ctw White Diamond Simulant Rhodium Over Sterling Silver Earrings Set of 2
| Product Type | Earrings |
|---|---|
| Dimensions | 0.24in L x 0.24in W |
| Brand | Bella Luce |
| Country of Origin | China |
| Earring Type | Dainty,Halo,Huggie,Set,Stud |
|---|---|
| Metal Weight | 3.50 |
| Brand | Bella Luce |
|---|
| Gemstone Color | White |
|---|---|
| Gemstone Classification | Lab Created |
| Gemstone CTW | 2.59 |
| Gemstone Dimensions | 6.00mm L x 6.00mm W |
| Gemstone Enhancement | No Treatment |
| Gemstone Full Name | Cubic Zirconia |
| Material Composition | Lab Created |
| Gemstone Shape | Round |
| Gemstone Color | White |
|---|---|
| Gemstone Classification | Lab Created |
| Gemstone CTW | 0.3 |
| Gemstone Dimensions | 1.00mm L x 1.00mm W |
| Gemstone Enhancement | No Treatment |
| Gemstone Full Name | Cubic Zirconia |
| Material Composition | Lab Created |
| Gemstone Shape | Round |
| Gemstone Color | White |
|---|---|
| Gemstone Classification | Lab Created |
| Gemstone CTW | 1.79 |
| Gemstone Dimensions | 5.25mm L x 5.25mm W |
| Gemstone Enhancement | No Treatment |
| Gemstone Full Name | Cubic Zirconia |
| Material Composition | Lab Created |
| Gemstone Shape | Round |
$4.00
$115.00
$28.00
$18.00