| Listing #: | 6139910 |
|---|---|
| Bid Count | 17 (Bid History) |
| Bid Increment | $3.00 |
| Opened | Apr 2, 2026 |
| Closes | Apr 5, 2026 |
Scroll for more details
| Status | Date | Bid |
|---|---|---|
| Winning Bid | Apr 5, 2026 02:28:51 PM EDT | $133.00 |
| Losing Bid | Apr 5, 2026 04:34:55 PM EDT | $130.00 |
| Losing Bid | Apr 5, 2026 02:28:28 PM EDT | $121.00 |
| Losing Bid | Apr 5, 2026 02:19:45 PM EDT | $117.00 |
| Losing Bid | Apr 5, 2026 02:27:26 PM EDT | $114.00 |
| Losing Bid | Apr 5, 2026 01:11:33 PM EDT | $101.00 |
| Losing Bid | Apr 5, 2026 02:19:11 PM EDT | $96.00 |
| Losing Bid | Apr 5, 2026 12:40:03 PM EDT | $75.00 |
| Losing Bid | Apr 5, 2026 05:40:25 AM EDT | $72.00 |
| Losing Bid | Apr 5, 2026 03:48:11 AM EDT | $69.00 |
| Losing Bid | Apr 2, 2026 07:17:27 PM EDT | $66.00 |
| Losing Bid | Apr 2, 2026 05:02:14 PM EDT | $64.00 |
| Losing Bid | Apr 2, 2026 03:44:03 AM EDT | $60.00 |
| Losing Bid | Apr 2, 2026 03:29:36 AM EDT | $57.00 |
| Losing Bid | Apr 2, 2026 01:49:50 AM EDT | $54.00 |
| Losing Bid | Apr 2, 2026 03:29:26 AM EDT | $54.00 |
| Losing Bid | Apr 2, 2026 01:07:27 AM EDT | $48.00 |
3mm Sleeping Beauty Turquoise With 1.19ctw Glacier Topaz™ 18k Yellow Gold Over Silver Earrings
| Product Type | Earrings |
|---|---|
| Dimensions | 1.13in L x 0.12in W |
| Country of Origin | Thailand |
| Earring Type | Hoop,Inside-Out |
|---|---|
| Metal Weight | 5.60 |
| Gemstone Color | Blue |
|---|---|
| Gemstone Classification | Natural |
| Gemstone CTW | 1.19 |
| Gemstone Dimensions | 3.00mm L x 3.00mm W |
| Gemstone Enhancement | Stabilized |
| Gemstone Full Name | Turquoise |
| Material Composition | Natural |
| Origin Country | United States of America |
| Gemstone Shape | Round |
| Gemstone Color | Sky Blue |
|---|---|
| Gemstone Classification | Natural |
| Gemstone CTW | 1.19 |
| Gemstone Dimensions | 3.00mm L x 3.00mm W |
| Gemstone Enhancement | Irradiated |
| Gemstone Full Name | Topaz |
| Material Composition | Natural |
| Origin Country | Brazil |
| Gemstone Shape | Round |
$31.00
$47.00
$157.00
$12.00
$133.00