Time Left:
--
(or more)| Listing #: | 6139704 |
|---|---|
| Bid Count | 2 (Bid History) |
| Bid Increment | $3.00 |
| Opened | Apr 1, 2026 |
| Closes | Apr 4, 2026 |
Scroll for more details
| Status | Date | Bid |
|---|---|---|
| Winning Bid | Apr 4, 2026 12:07:56 AM EDT | $36.00 |
| Losing Bid | Apr 2, 2026 07:53:57 AM EDT | $33.00 |
Vanna K™ For Bella Luce® 6.89ctw White Diamond Simulant Platineve® Tennis Bracelet - Size 8
| Product Type | Bracelet |
|---|---|
| Dimensions | 0.11in W |
| Brand | Bella Luce |
| Country of Origin | Thailand |
| Metal Weight | 5.49 |
|---|---|
| Bracelet Type | Tennis |
| Brand | Bella Luce,Vanna K for Bella Luce |
|---|
| Gemstone Color | White |
|---|---|
| Gemstone Classification | Lab Created |
| Gemstone CTW | 6.72 |
| Gemstone Dimensions | 2.50mm L x 2.50mm W |
| Gemstone Enhancement | No Treatment |
| Gemstone Full Name | Cubic Zirconia |
| Material Composition | Lab Created |
| Gemstone Shape | Round |
| Gemstone Color | White |
|---|---|
| Gemstone Classification | Lab Created |
| Gemstone CTW | 0.03 |
| Gemstone Dimensions | 1.25mm L x 1.25mm W |
| Gemstone Enhancement | No Treatment |
| Gemstone Full Name | Cubic Zirconia |
| Material Composition | Lab Created |
| Gemstone Shape | Round |
| Gemstone Color | White |
|---|---|
| Gemstone Classification | Lab Created |
| Gemstone CTW | 0.14 |
| Gemstone Dimensions | 1.00mm L x 1.00mm W |
| Gemstone Enhancement | No Treatment |
| Gemstone Full Name | Cubic Zirconia |
| Material Composition | Lab Created |
| Gemstone Shape | Round |
$54.00
$22.00
$54.00
$46.00
$5.00