Time Left:
--
(or more)| Listing #: | 6139703 |
|---|---|
| Bid Count | 6 (Bid History) |
| Bid Increment | $4.00 |
| Opened | Apr 1, 2026 |
| Closes | Apr 4, 2026 |
Scroll for more details
| Status | Date | Bid |
|---|---|---|
| Winning Bid | Apr 4, 2026 07:04:58 AM EDT | $66.00 |
| Losing Bid | Apr 4, 2026 02:55:12 AM EDT | $62.00 |
| Losing Bid | Apr 3, 2026 09:27:01 PM EDT | $58.00 |
| Losing Bid | Apr 3, 2026 08:38:46 AM EDT | $54.00 |
| Losing Bid | Apr 2, 2026 04:50:59 PM EDT | $50.00 |
| Losing Bid | Apr 1, 2026 02:16:11 AM EDT | $46.00 |
4.54ctw Multi Color Kyanite 18k Yellow Gold Over Sterling Silver Bolo Bracelet
| Product Type | Bracelet |
|---|---|
| Dimensions | 0.17in W |
| Country of Origin | India |
| Metal Weight | 2.40 |
|---|---|
| Bracelet Type | Bolo |
| Theme | Pattern |
|---|
| Gemstone Color | Orange |
|---|---|
| Gemstone Classification | Natural |
| Gemstone CTW | 1.51 |
| Gemstone Dimensions | 6.00mm L x 4.00mm W |
| Gemstone Enhancement | No Treatment |
| Gemstone Full Name | Kyanite |
| Material Composition | Natural |
| Origin Country | Nepal |
| Gemstone Shape | Oval |
| Gemstone Color | Blue |
|---|---|
| Gemstone Classification | Natural |
| Gemstone CTW | 1.01 |
| Gemstone Dimensions | 6.00mm L x 4.00mm W |
| Gemstone Enhancement | No Treatment |
| Gemstone Full Name | Kyanite |
| Material Composition | Natural |
| Origin Country | Nepal |
| Gemstone Shape | Oval |
| Gemstone Color | Teal |
|---|---|
| Gemstone Classification | Natural |
| Gemstone CTW | 1.01 |
| Gemstone Dimensions | 6.00mm L x 4.00mm W |
| Gemstone Enhancement | No Treatment |
| Gemstone Full Name | Kyanite |
| Material Composition | Natural |
| Origin Country | Nepal |
| Gemstone Shape | Oval |
| Gemstone Color | Green |
|---|---|
| Gemstone Classification | Natural |
| Gemstone CTW | 1.01 |
| Gemstone Dimensions | 6.00mm L x 4.00mm W |
| Gemstone Enhancement | No Treatment |
| Gemstone Full Name | Kyanite |
| Material Composition | Natural |
| Origin Country | Nepal |
| Gemstone Shape | Oval |
$54.00
$22.00
$54.00
$46.00
$5.00