Time Left:
--
(or more)| Listing #: | 6139695 |
|---|---|
| Bid Count | 6 (Bid History) |
| Bid Increment | $4.00 |
| Opened | Apr 1, 2026 |
| Closes | Apr 4, 2026 |
Scroll for more details
| Status | Date | Bid |
|---|---|---|
| Winning Bid | Apr 4, 2026 01:40:08 AM EDT | $126.00 |
| Losing Bid | Apr 3, 2026 07:26:08 PM EDT | $122.00 |
| Losing Bid | Apr 4, 2026 01:40:05 AM EDT | $122.00 |
| Losing Bid | Apr 4, 2026 01:40:02 AM EDT | $114.00 |
| Losing Bid | Apr 4, 2026 01:39:57 AM EDT | $106.00 |
| Losing Bid | Apr 2, 2026 04:41:21 PM EDT | $98.00 |
2.03ctw Cobalt Spinel With White Zircon Rhodium & 24k Gold Over Palladium Sterling Silver Ring - Size 9
| Product Type | Ring |
|---|---|
| Dimensions | 0.48in L x 0.57in W |
| Brand | Gems En Vogue |
| Metal Weight | 5.00 |
|---|---|
| Ring Type | Halo |
| Ring Size | 9 |
|---|---|
| Brand | Gems En Vogue |
| Gemstone Color | Blue |
|---|---|
| Gemstone Classification | Natural |
| Gemstone CTW | 1.39 |
| Gemstone Dimensions | 8.00mm L x 6.00mm W |
| Gemstone Enhancement | Diffused |
| Gemstone Full Name | Spinel |
| Material Composition | Natural |
| Origin Country | Tanzania, United Republic Of |
| Gemstone Shape | Rectangular Cushion |
| Gemstone Color | White |
|---|---|
| Gemstone Classification | Natural |
| Gemstone CTW | 0.64 |
| Gemstone Dimensions | 1.75mm L x 1.75mm W |
| Gemstone Enhancement | Heated |
| Gemstone Full Name | Zircon |
| Material Composition | Natural |
| Origin Country | Cambodia |
| Gemstone Shape | Round |
$48.00
$116.00
$54.00
$36.00