Time Left:
--
(or more)| Listing #: | 6139620 |
|---|---|
| Bid Count | 0 |
| Bid Increment | $4.00 |
| Opened | Mar 31, 2026 |
| Closes | Apr 4, 2026 |
No bids yet on this item.
Judith Ripka Resin, 0.24ctw Black Spinel & Bella Luce® 14k Gold Clad Verona Cherub Cameo Enhancer
| Product Type | Enhancer |
|---|---|
| Brand | Judith Ripka |
| Country of Origin | Italy |
| Metal Weight | 11.05 |
|---|---|
| Necklace Type | Pendant |
| Pendant Type | Enhancer |
| Theme | Carvings,Symbol |
|---|---|
| Brand | Judith Ripka |
| Gemstone Color | Black |
|---|---|
| Gemstone Classification | Natural |
| Gemstone CTW | 0.15 |
| Gemstone Dimensions | 2.50mm L x 2.50mm W |
| Gemstone Enhancement | No Treatment |
| Gemstone Full Name | Spinel |
| Material Composition | Natural |
| Origin Country | China |
| Gemstone Shape | Round |
| Gemstone Color | White |
|---|---|
| Gemstone Classification | Lab Created |
| Gemstone CTW | 0.09 |
| Gemstone Dimensions | 1.50mm L x 1.50mm W |
| Gemstone Enhancement | No Treatment |
| Gemstone Full Name | Cubic Zirconia |
| Material Composition | Lab Created |
| Origin Country | China |
| Gemstone Shape | Round |
| Featured Material Color | Multi-color |
|---|---|
| Featured Material Classification | Manufactured |
| Featured Material Dimensions | 30.00mm L x 27.00mm W |
| Featured Material Enhancement | No Treatment |
| Featured Material Type | Resin |
| Featured Material Composition | Manufactured |
| Featured Material Shape | Heart |
$19.00
$19.00
$39.00
$189.00