Time Left:
--
(or more)| Listing #: | 6139433 |
|---|---|
| Bid Count | 12 (Bid History) |
| Bid Increment | $2.00 |
| Opened | Mar 30, 2026 |
| Closes | Apr 2, 2026 |
Scroll for more details
| Status | Date | Bid |
|---|---|---|
| Winning Bid | Mar 31, 2026 07:04:16 PM EDT | $41.00 |
| Losing Bid | Mar 31, 2026 05:55:04 PM EDT | $39.00 |
| Losing Bid | Mar 31, 2026 09:39:16 AM EDT | $37.00 |
| Losing Bid | Mar 30, 2026 07:25:11 PM EDT | $35.00 |
| Losing Bid | Mar 31, 2026 09:39:10 AM EDT | $35.00 |
| Losing Bid | Mar 31, 2026 09:39:03 AM EDT | $31.00 |
| Losing Bid | Mar 30, 2026 07:22:08 PM EDT | $29.00 |
| Losing Bid | Mar 30, 2026 07:21:17 PM EDT | $27.00 |
| Losing Bid | Mar 31, 2026 09:38:57 AM EDT | $27.00 |
| Losing Bid | Mar 30, 2026 07:20:50 PM EDT | $25.00 |
| Losing Bid | Mar 30, 2026 11:11:04 AM EDT | $23.00 |
| Losing Bid | Mar 30, 2026 04:11:16 AM EDT | $21.00 |
0.64ctw Ethiopian Opal With Moissanite Fire ® 18k Yellow Gold Over Sterling Silver Ring - Size 6
| Product Type | Ring |
|---|---|
| Dimensions | 0.86in L x 0.26in W |
| Country of Origin | Thailand |
| Metal Weight | 2.40 |
|---|---|
| Ring Type | Band |
| Ring Size | 6 |
|---|
| Gemstone Color | White |
|---|---|
| Gemstone Classification | Natural |
| Gemstone CTW | 0.5 |
| Gemstone Dimensions | 4.00mm L x 4.00mm W |
| Gemstone Enhancement | No Treatment |
| Gemstone Full Name | Opal |
| Material Composition | Natural |
| Origin Country | Ethiopia |
| Gemstone Shape | Round |
| Gemstone Color | White |
|---|---|
| Gemstone Classification | Lab Created |
| Gemstone CTW | 0.14 |
| Gemstone Dimensions | 1.50mm L x 1.50mm W |
| Gemstone Enhancement | No Treatment |
| Gemstone Full Name | Moissanite |
| Material Composition | Lab Created |
| Origin Country | Ethiopia |
| Gemstone Shape | Round |
$226.00
$150.00
$60.00
$261.00