Time Left:
--
(or more)| Listing #: | 6139331 |
|---|---|
| Bid Count | 5 (Bid History) |
| Bid Increment | $5.00 |
| Opened | Mar 30, 2026 |
| Closes | Apr 2, 2026 |
Scroll for more details
| Status | Date | Bid |
|---|---|---|
| Winning Bid | Apr 1, 2026 11:41:51 PM EDT | $158.00 |
| Losing Bid | Apr 1, 2026 10:54:50 PM EDT | $155.00 |
| Losing Bid | Apr 1, 2026 10:53:47 PM EDT | $148.00 |
| Losing Bid | Apr 1, 2026 11:41:19 PM EDT | $148.00 |
| Losing Bid | Mar 31, 2026 08:07:30 PM EDT | $143.00 |
10.52ctw Topaz, White Zircon Rhodium & 24K Yellow Gold Over Palladium Sterling Silver Two-Tone Ring - Size 9
| Product Type | Ring |
|---|---|
| Dimensions | 0.89in L x 0.76in W |
| Brand | Gems En Vogue |
| Metal Weight | 6.72 |
|---|---|
| Ring Type | Halo |
| Ring Size | 9 |
|---|---|
| Brand | Gems En Vogue |
| Gemstone Color | Paraiba |
|---|---|
| Gemstone Classification | Natural |
| Gemstone CTW | 9.52 |
| Gemstone Dimensions | 8.00mm L x 8.00mm W |
| Gemstone Enhancement | Chemical Vapor Deposition |
| Gemstone Full Name | Topaz |
| Material Composition | Natural |
| Origin Country | Brazil |
| Gemstone Shape | Square Cushion |
| Gemstone Color | Paraiba |
|---|---|
| Gemstone Classification | Natural |
| Gemstone CTW | 0.2 |
| Gemstone Dimensions | 3.50mm L x 3.50mm W |
| Gemstone Enhancement | Chemical Vapor Deposition |
| Gemstone Full Name | Topaz |
| Material Composition | Natural |
| Origin Country | Brazil |
| Gemstone Shape | Round |
| Gemstone Color | White |
|---|---|
| Gemstone Classification | Natural |
| Gemstone CTW | 0.8 |
| Gemstone Dimensions | 1.50mm L x 1.50mm W |
| Gemstone Enhancement | Irradiated |
| Gemstone Full Name | Zircon |
| Material Composition | Natural |
| Origin Country | Cambodia |
| Gemstone Shape | Round |
$67.00
$139.00
$240.00
$50.00
$36.00