Time Left:
--
(or more)| Listing #: | 6139327 |
|---|---|
| Bid Count | 2 (Bid History) |
| Bid Increment | $2.00 |
| Opened | Mar 30, 2026 |
| Closes | Apr 2, 2026 |
Scroll for more details
| Status | Date | Bid |
|---|---|---|
| Winning Bid | Mar 30, 2026 07:03:08 PM EDT | $16.00 |
| Losing Bid | Mar 30, 2026 02:34:28 AM EDT | $14.00 |
Vanna K™ For Bella Luce® 2.37ctw White Diamond Simulant Platineve® Ring(1.43ctw DEW) - Size 7
| Product Type | Ring |
|---|---|
| Dimensions | 0.88in L x 0.31in W |
| Brand | Bella Luce |
| Country of Origin | China |
| Metal Weight | 3.59 |
|---|---|
| Ring Type | Bypass,Cluster |
| Ring Size | 7 |
|---|---|
| Brand | Bella Luce,Vanna K for Bella Luce |
| Gemstone Color | White |
|---|---|
| Gemstone Classification | Lab Created |
| Gemstone CTW | 1.72 |
| Gemstone Dimensions | 1.75mm L |
| Gemstone Enhancement | No Treatment |
| Gemstone Full Name | Cubic Zirconia |
| Material Composition | Lab Created |
| Gemstone Shape | Round |
| Gemstone Color | White |
|---|---|
| Gemstone Classification | Lab Created |
| Gemstone CTW | 0.03 |
| Gemstone Dimensions | 1.00mm L |
| Gemstone Enhancement | No Treatment |
| Gemstone Full Name | Cubic Zirconia |
| Material Composition | Lab Created |
| Gemstone Shape | Round |
| Gemstone Color | White |
|---|---|
| Gemstone Classification | Lab Created |
| Gemstone CTW | 0.24 |
| Gemstone Dimensions | 1.25mm L |
| Gemstone Enhancement | No Treatment |
| Gemstone Full Name | Cubic Zirconia |
| Material Composition | Lab Created |
| Gemstone Shape | Round |
| Gemstone Color | White |
|---|---|
| Gemstone Classification | Lab Created |
| Gemstone CTW | 0.38 |
| Gemstone Dimensions | 1.50mm L |
| Gemstone Enhancement | No Treatment |
| Gemstone Full Name | Cubic Zirconia |
| Material Composition | Lab Created |
| Gemstone Shape | Round |
$67.00
$139.00
$240.00
$50.00
$36.00