| Listing #: | 6139297 |
|---|---|
| Bid Count | 3 (Bid History) |
| Bid Increment | $4.00 |
| Opened | Mar 29, 2026 |
| Closes | Apr 1, 2026 |
Scroll for more details
| Status | Date | Bid |
|---|---|---|
| Winning Bid | Apr 1, 2026 07:42:31 PM EDT | $63.00 |
| Losing Bid | Mar 31, 2026 10:30:32 PM EDT | $59.00 |
| Losing Bid | Mar 30, 2026 11:06:08 AM EDT | $55.00 |
Judith Ripka 21x15mm Black Onyx With 1.23ctw Bella Luce® Rhodium Over Silver Olivia Ring - Size 10
| Product Type | Ring |
|---|---|
| Dimensions | 0.86in L x 0.83in W |
| Brand | Judith Ripka |
| Country of Origin | Thailand |
| Metal Weight | 8.70 |
|---|---|
| Ring Type | Cocktail |
| Ring Size | 10 |
|---|---|
| Brand | Judith Ripka |
| Gemstone Color | Black |
|---|---|
| Gemstone Classification | Natural |
| Gemstone CTW | 1.23 |
| Gemstone Dimensions | 21.00mm L x 15.00mm W |
| Gemstone Enhancement | Dyed |
| Gemstone Full Name | Onyx |
| Material Composition | Natural |
| Origin Country | China |
| Gemstone Shape | Oval |
| Gemstone Color | White |
|---|---|
| Gemstone Classification | Lab Created |
| Gemstone CTW | 1.23 |
| Gemstone Dimensions | 1.50mm L x 1.50mm W |
| Gemstone Enhancement | No Treatment |
| Gemstone Full Name | Cubic Zirconia |
| Material Composition | Lab Created |
| Origin Country | China |
| Gemstone Shape | Round |
$67.00
$139.00
$240.00
$50.00
$36.00