Time Left:
--
(or more)| Listing #: | 6139211 |
|---|---|
| Bid Count | 6 (Bid History) |
| Bid Increment | $2.00 |
| Opened | Mar 29, 2026 |
| Closes | Apr 1, 2026 |
Scroll for more details
| Status | Date | Bid |
|---|---|---|
| Winning Bid | Apr 1, 2026 07:25:56 AM EDT | $24.10 |
| Losing Bid | Mar 31, 2026 09:27:56 PM EDT | $24.00 |
| Losing Bid | Mar 29, 2026 09:56:40 PM EDT | $22.00 |
| Losing Bid | Apr 1, 2026 07:25:39 AM EDT | $18.00 |
| Losing Bid | Mar 31, 2026 06:07:29 PM EDT | $14.00 |
| Losing Bid | Mar 29, 2026 03:53:55 AM EDT | $10.00 |
Bella Luce® 4.46ctw Diamond Simulant Eterno™ Yellow Earrings (2.70ctw DEW)
| Product Type | Earrings |
|---|---|
| Dimensions | 0.71in L x 0.47in W |
| Brand | Bella Luce |
| Country of Origin | China |
| Earring Type | Drop |
|---|---|
| Metal Weight | 2.00 |
| Brand | Bella Luce |
|---|
| Gemstone Color | White |
|---|---|
| Gemstone Classification | Lab Created |
| Gemstone CTW | 2.08 |
| Gemstone Dimensions | 7.00mm L x 5.00mm W |
| Gemstone Enhancement | No Treatment |
| Gemstone Full Name | Cubic Zirconia |
| Material Composition | Lab Created |
| Gemstone Shape | Pear |
| Gemstone Color | White |
|---|---|
| Gemstone Classification | Lab Created |
| Gemstone CTW | 2.38 |
| Gemstone Dimensions | 6.00mm L x 4.00mm W |
| Gemstone Enhancement | No Treatment |
| Gemstone Full Name | Cubic Zirconia |
| Material Composition | Lab Created |
| Gemstone Shape | Pear |
$9.00
$35.00
$76.00