Time Left:
--
(or more)| Listing #: | 6139177 |
|---|---|
| Bid Count | 0 |
| Bid Increment | $5.00 |
| Opened | Mar 29, 2026 |
| Closes | Apr 1, 2026 |
No bids yet on this item.
10.52ctw Topaz, White Zircon Rhodium & 24K Yellow Gold Over Palladium Sterling Silver Two-Tone Ring - Size 6
| Product Type | Ring |
|---|---|
| Dimensions | 0.89in L x 0.76in W |
| Brand | Gems En Vogue |
| Metal Weight | 6.72 |
|---|---|
| Ring Type | Halo |
| Ring Size | 6 |
|---|---|
| Brand | Gems En Vogue |
| Gemstone Color | Paraiba |
|---|---|
| Gemstone Classification | Natural |
| Gemstone CTW | 9.52 |
| Gemstone Dimensions | 8.00mm L x 8.00mm W |
| Gemstone Enhancement | Chemical Vapor Deposition |
| Gemstone Full Name | Topaz |
| Material Composition | Natural |
| Origin Country | Brazil |
| Gemstone Shape | Square Cushion |
| Gemstone Color | Paraiba |
|---|---|
| Gemstone Classification | Natural |
| Gemstone CTW | 0.2 |
| Gemstone Dimensions | 3.50mm L x 3.50mm W |
| Gemstone Enhancement | Chemical Vapor Deposition |
| Gemstone Full Name | Topaz |
| Material Composition | Natural |
| Origin Country | Brazil |
| Gemstone Shape | Round |
| Gemstone Color | White |
|---|---|
| Gemstone Classification | Natural |
| Gemstone CTW | 0.8 |
| Gemstone Dimensions | 1.50mm L x 1.50mm W |
| Gemstone Enhancement | Irradiated |
| Gemstone Full Name | Zircon |
| Material Composition | Natural |
| Origin Country | Cambodia |
| Gemstone Shape | Round |
$30.00
$183.00
$226.00
$37.00