Time Left:
--
(or more)| Listing #: | 6139152 |
|---|---|
| Bid Count | 5 (Bid History) |
| Bid Increment | $2.00 |
| Opened | Mar 29, 2026 |
| Closes | Apr 1, 2026 |
Scroll for more details
| Status | Date | Bid |
|---|---|---|
| Winning Bid | Mar 31, 2026 09:33:51 PM EDT | $32.00 |
| Losing Bid | Mar 31, 2026 10:20:48 PM EDT | $30.00 |
| Losing Bid | Mar 29, 2026 03:45:22 PM EDT | $26.00 |
| Losing Bid | Mar 29, 2026 12:40:43 PM EDT | $25.00 |
| Losing Bid | Mar 29, 2026 03:45:01 PM EDT | $22.00 |
Sleeping Beauty Turquoise 18k Yellow Gold Over Sterling Silver Ring - Size 10
| Product Type | Ring |
|---|---|
| Dimensions | 0.72in L x 0.36in W |
| Country of Origin | Thailand |
| Metal Weight | 2.00 |
|---|---|
| Ring Type | Solitaire,Band |
| Ring Size | 10 |
|---|
| Gemstone Color | Blue |
|---|---|
| Gemstone Classification | Natural |
| Gemstone Dimensions | 9.00mm L x 7.00mm W |
| Gemstone Enhancement | Stabilized |
| Gemstone Full Name | Turquoise |
| Material Composition | Natural |
| Origin Country | United States of America |
| Gemstone Shape | Oval |
| Gemstone Color | Blue |
|---|---|
| Gemstone Classification | Natural |
| Gemstone Dimensions | 1.80mm L x 1.80mm W |
| Gemstone Enhancement | Stabilized |
| Gemstone Full Name | Turquoise |
| Material Composition | Natural |
| Origin Country | United States of America |
| Gemstone Shape | Round |
$226.00
$150.00
$60.00
$261.00